منو

آیین افتتاحیه بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در رفسنجان

مرحله استانی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مجموعه خجسته آگاه رفسنجان آغاز به‌کار کرد.

۲۷ آبان ۱۴۰۲

اکبر خدادادی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان در آیین افتتاحیه با اشاره به اینکه “با قصه لبخند بسازیم” شعار این جشنواره است، گفت: این جشنواره شامل بخش‌های مختلف ازجمله بخش حاج قاسم سلیمانی، قصه، داستان‌های بومی‌، داستان‌های محلی . بخش ۹۰ ثانیه‌ای است.

وی افزود: این جشنواره با حضور ۶۵ نفر از استان امروز و فردا برنامه‌های خود را اجرا و در آیین پایانی برترین‌ها معرفی خواهند شد.

‌شایان ذکر است، مرحله استانی بیست‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، با حمایت معاونت هنری شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان،مجتمع مس سرچشمه و توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان در رفسنجان در حال برگزاریست.

آیین اختتامیه این جشنواره ۲۹ آبان‌ماه جاری در سالن باران اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.