منو

خرمی‌شاد گزارش مالی خواست جلسه اضطراری برای رسیدگی به تیم‌های شرکت مس!

رئیس شرکت صنایع مس ایران در جلسه‌ای ویژه مشکلات مالی باشگاه‌های تحت پوشش این مجموعه را بررسی خواهد کرد.

۰۱ دی ۱۴۰۲

 

 

به گزارش ایستار،به در روزهای گذشته مشکلات مالی تیم‌های تحت پوشش شرکت مس در لیگ برتر و لیگ دسته اول یکی از سوژه‌های مد نظر رسانه‌ها و اعضای این باشگاه‌ها بوده است. مس رفسنجان در لیگ برتر و مس کرمان، مس سونگون و مس شهربابک در لیگ تیم‌هایی هستند که این روزها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.

در این بین مس رفسنجان و مس کرمان به دلیل بدهی‌هایی که از سال‌های گذشته دارند، وضعیت آشفته‌تری را پشت سر می‌گذارند و همین امر سبب شده تا اعضای این دو تیم در فضای رسانه‌ای مصاحبه‌هایی را درباره این مشکلات و بدهی‌ها بر زبان بیاورند.

در چنین شرایطی انتقادهای زیادی به خرمی‌شاد رئیس شرکت مس ایران مطرح شده و از این رو این مقام مسئول تصمیم گرفته در جلسه‌ای اضطراری به بررسی مشکلات باشگاه‌های مس بپردازد. گفته می‌شود خرمی‌شاد از بخش مالی شرکت خواسته صورت‌های مالی و بدهی‌های باشگاه‌ها را سریعا لیست کنند و در جلسه‌ای که روز شنبه(فردا) برگزار می‌شود به او ارائه کنند.

به نظر می‌رسد در مدتی کوتاه به‌صورت موقتی هم که شده مشکلات مالی باشگاه‌های تحت حمایت شرکت مس حل شود. باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقات جدیدی را در این خصوص شاهد هستیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.