منو

نقش همزمان شرکت مس در انتخابات مجلس و بحران باشگاه‌ها

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//بحران روی داده در باشگاه صنعت مس رفسنجان معلول دو عامل عمده است. حجم بالایی از تخلفات و بدهی ها که از گذشته برای آیندگان این مجموعه به میراث گذاشته شده و سیاست های نامشخص ، معیوب و پر هزینه شرکت ملی مس در سال جاری که چون بنزینی بر آتش این نابسامانی ها است.

این رویه منجر به آن شده است که باشگاه صنعت مس رفسنجان که توانسته بود به جایگاه قابل احترامی در لیگ برتر فوتبال دست پیدا کند ، چند ماهی است که در آتش بحران مالی بسوزد.

اینکه کار مس رفسنجان چرا به اینجا رسیده مثنوی ۱۰۰ من کاغذی است که حرف در مورد آن بسیار به زبان آمده است.اما توجه به این نکته مهم مغفول مانده که در برهه حساس انتخابات وجود یک باشگاه با وضعیت مالی بحرانی امکان تسری بحران به سایر تحولات اجتماعی و سو استفاده برخی را دارد.

و این بازی خطرناکی است که مسوولین رده اول شرکت ملی صنایع مس به ویژه مدیرعامل آن خرمی شاد آگاهانه یا ناآگاهانه در حال دامن زدن به آن هستند.

سوال مهم که باید از آقایان ساکن در ساختمان ساعی پرسید آن است،که آیا به تبعات این آتش افروزی واقف هستید؟اینکه دم انتخابات، مهم ترین مرکز فرهنگی ورزشی یک شهر را با نیات خاص سیاسی در وضعیت بحران شدید مالی نگهدارید، قطعا نتایج غیرقابل پیش بینی در بر خواهد داشت که ممکن است دامنگیر بسیاری از جمله خود شما شود.

بهتر آن است که غائله باشگاه های صنعت مس را قبل از شروع بازی انتخابات و بهره‌برداری مهره های سیاسی مدنظر خاتمه دهید که معلوم نیست در پایان آن چه آشی از این آتش به عمل آمده باشد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 20 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.