منو

محرمی که می سازد؛ محرمی که می سوزد!

۰۴ اسفند ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//نتایج دو هفته اخیر باشگاه مس رفسنجان که با محرم نویدکیا کسب شده است دریچه ای از امید را به سوی هواداران باشگاه مس و مردم رفسنجان گشوده است.
کسب ۴ امتیاز از دوبازی علاوه بر کشیدن ترمز باخت های متوالی نیم فصل گذشته ، امیدها را برای صعود باشگاه صنعت مس به رده‌های بالاتر جدول لیگ برتر پر رنگ کرده است.
مدیریت بحران اتفاق افتاده در باشگاه مس رفسنجان در فصل اخیر چنان پیش رفته که تیم بحران زده در دو حوزه، مدیریت کلان ورزشی شرکت مس با حضور خرمی شاد و محرم احمدیان و در حوزه مالی با تخلفات سنگین مدیریت قبل حاکم در باشگاه را به اینجا برساند که بتواند خود را در رده تیم شگفتی ساز و خوب شمس آذر قزوین قرار دهد.
تکلیف باشگاه مس رفسنجان در حوزه زمین فوتبال مشخص است،شواهد نشان میدهد که حضور نویدکیا در سایه مدیریت پورمحمدی آرامش را به تیم برگردانده و روند رو به صعود تیم آغاز شده است.
اما در حوزه مدیریت ، شخصیتی چون محرم احمدیان با تکیه بر حمایت های خرمی شاد تمام راه‌های تنفس تیم مس رفسنجان را بسته است، شاید به امید آنکه بتواند اشخاص مورد نظر خود را بر کرسی های مدیریت این باشگاه بنشاند.
خرمی شاد هم منتظر مشخص شدن نتیجه انتخابات است که ببیند سرنوشت مهره های سیاسی که روی آنان قمار سیاسی کرده است چه خواهد شد.
هر چه که هست به نظر می رسد برای خرمی شاد سرنوشت باشگاه ، کمترین اهمیتی ندارد و گرنه مدیریت تیم مجبور نمی‌شد برای بازی با نساجی از اشخاص و دوستان خود پول قرض بگیرد و تیم را به مسابقه اعزام کند. واقعا مشخص نیست که خرمی شاد و محرم احمدیان با این آبروریزی هایی که برای تیم به بار آورده اند دنبال چه هستند. تیم شرکتی صنعتی که چند ده هزار میلیارد تومان درآمد سالانه آن است و حداقل ۷۰ درصد آن متعلق به مردم رفسنجان است بایستی به این فلاکت و آبرو ریزی بیفتد. ؟؟!!!!


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.