منو

اموال شرکت آبفا رفسنجان، قلک مدیر کرمان نشین

۲۳ اسفند ۱۴۰۲

بخش اول

تارنمای خبری ایستار// طبق اطلاع واصله ، مدیر عامل آبفا استان کرمان بابت هزینه های برق مصرفی تاسیسات آبفا کل استان (همه شهرستانهای جنوب و شمال استان ) توافق نموده است که دو واحد ملک ارزشمند متعلق به اموال آبفا و مردم رفسنجان بعنوان تهاتر(پرداخت هزینه برق) به شرکت برق استان کرمان داده شود.

مسوولین رفسنجان (امام جمعه ،نماینده منتخب ، فرماندار و …) آیااطلاع دارند که مدیر کرمان نشين آبفا استان با اموال مردم رفسنجان بعنوان‌ قلک خود رفتار میکند؟!

این داستان ادامه دارد…

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.