منو

شبهه در آزمون؟؟؟!!!

۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت افق مس تعجب و تحیر بسیاری از داوطلبان این آزمون را به همراه داشته‌است.

نکته قابل تامل، عدم توجه به سوابق شغلی و سایر امتیازات از جمله آیتم بومی شرکت کنندگان رفسنجانی، و همچنین درصد قبولی بالا از یک شهرستان همجوار به جز رفسنجان و انار بوده است.

جای آن دارد که با توجه به حساسیت موضوع ، مسوولین امر به ویژه نهادهای نظارتی و امنیتی با دقت فرآیند آزمون را بررسی کرده و به جهت آگاهی افکار عمومی اطلاع رسانی نمایند.

ایستار این موضوع را پیگیری و مطالبه خواهد کرد

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.