منو

حمایت صندوق توسعه ملی از ۲۰ پروژه در کرمان

استاندار کرمان گفت: صندوق توسعه ملی برای حمایت از ۲۰ پروژه اعلام آمادگی کرده است.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار ظهر پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در اختتامیه دومین دوره رویداد بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان گفت: 

ابزارهای مالی، صنعت، معدن، گردشگری، دانش‌بنیان و هوش مصنوعی در فرصت بی‌نظیر همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری دور هم جمع شدند.
وی بیان کرد: ذهنیت‌های تازه‌ای در این‌ همایش برای همه ما ایجاد شد و این اصلاح ذهنیت کمک‌ بزرگی کرد که افق دید و نگاهمان متفاوت شود.
فداکار گفت: در گیر و دار و روزمرگی کارهای اجرایی، این چند روز فرصت بی‌نظیری شد که به این حوزه‌ها پرداخته شود و بشنویم.
استاندار کرمان تصریح کرد: دبیرخانه همایش‌ نیز در اتاق بازرگانی شکل خواهد گرفت و همه مباحث مطرح شده در قالب کمیته‌های ذیل اتاق، جمع‌بندی و پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: به صورت فصلی هم در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گزارشی از روند پیشرفت کار ارائه شود که نتیجه واقعی را از این نشست و برخواست‌ها ببینیم.
استاندار کرمان گفت: صندوق توسعه ملی برای حمایت از ۲۰ پروژه اعلام آمادگی کرده است،
در حوزه بورس و ابزاهای جدید مالی، موقعیت‌های خوبی در قانونی دیده شده که این ظرفیت در استان عملیاتی شود.
فداکار تصریح کرد: در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر استان ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد که تفاهم‌نامه‌های در این زمینه به امضا رسید.
وی افزود: در زمینه مجوزهای بی‌نام و استفاده از قانون تامین مالی، اولین مجوز را در حوزه انرژی‌های خورشیدی آماده خواهیم کرد.
فداکار با اشاره به هزینه‌های سنگین در تولید برق، بیان‌کرد: فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمان معرفی شد و بهترین ظرفیت برای تولید انرژی خورشیدی داریم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.