منو

حلقه شادی پس از تصمیم متعالی/ مدیرعامل باشگاه مس اشک را به آغوش تبدیل کرد

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان پس از صعود تیمش به فینال جام حذفی محرم نویدکیا را در آغوش گرفت.

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش ایستار,حسين پورمحمدى مديرعامل باشگاه مس رفسنجان كه يك فصل سخت و پر تلاطم را مى‌گذارند حالا یکی از بانیان پیروزی بزرگ تیمش است.

مس رفسنجان با شکست دادن آلومینیوم در یک بازی سخت آن هم در اراک، به فینال جام حذفی رسیده و این بزرگ‌ترین افتخار در تاریخ این باشگاه است؛ در حالی که اگر تصمیم مهم و جنجالی نیم‌فصل نبود احتمالا چنین شرایطی برای این باشگاه رقم نمی‌خورد.

پورمحمدی، محرم را برای هدایت تیمش در نیم‌فصل دوم انتخاب کرد و مس با نویدکیا ۲۰ امتیاز در نیم‌فصل دوم لیگ کسب کرد و پنجمین تیم برتر نیم‌فصل بود همانطور که در جام حذفی فراتر از انتظار ظاهر شد و به فینال رسید.

خوشحالی بزرگ مدیرعامل در آغوش سرمربی نتیجه یک تصمیم شجاعانه و انتخاب سخت بود. اعتماد به بهترین گزینه‌ای که می‌توانست تیم بحران‌زده مس را در نیم فصل متحول کند. حالا مس رفسنجان شانس قهرمانی در جام حذفی را در تقابل خاص محرم با سپاهانی‌ها دارد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.