منو

توقیف موتورسیکلت غیرمجاز در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت غیر مجاز به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

۲۶ خرداد ۱۴۰۳

 

به گزارش ایستار، سرهنگ”مرتضی امیری سبتکی”در گفت و گو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در پی اعلام مزاحمت یک دستگاه موتورسیکلت غیر مجاز با صدای ناهنجار برای شهروندان ماموران انتظامی بخش کشکوییه این فرماندهی توقیف موتورسیکلت را در دستور کار قرار دادند .

وی افزود: در ادامه ماموران نسبت به توقیف این موتورسیکلت غیرمجاز اقدام نمودند که بنا به نظر کارشناسان این موتورسیکلت توقیفی بالغ بر۶ میلیارد ریال برآورد قیمت شد.

فرمانده انتظامی”رفسنجان” با اشاره به انتقال موتورسیکلت به پارکینک و استمرار طرح برخورد با دارندگان موتورسیکلت های سنگین و غیر مجاز گفت: مالک موتورسیکلت هم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 18 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.