منو

چاقو کشی ، نتیجه مدیریت خانوادگی هیات فوتبال

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

تارنمای خبری ایستار//بنا به گزارش شاهدان عینی ، جمعه گذشته و در پی مسابقه فوتبال بین دو تیم رفسنجانی ،اتفاقات ناگواری رخ داده است. متاسفانه در سایه بیعرضگی و عدم برنامه ریزی و نظارت صحیح هیات فوتبال رفسنجان، (که ازقضا به صورت خانوادگی نیز اداره می شود ) برای چندمین بار شاهد دعوا و درگیری و چاقوکشی در زمین بازی بین هواداران ،مربیان و بازیکنان بودیم.

به نظر می‌رسد با ادامه مدیریت خانوادگی و طولانی مدت ،بدون هیچگونه نظارتی توسط مسوولین ورزشی استان،باز هم شاهد اینگونه حوادث و حتی حوادثی به مراتب تلخ تر در مسابقات فوتبال شهرستان باشیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.