منو

بازداشت عامل اصلی قتل بلوار خلیج فارس رفسنجان

جانشین انتظامی رفسنجان از دستگیری عامل اصلی قتل یک تبعه افغان کمتر از یک ساعت از زمان وقوع قتل در این شهرستان خبر داد.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

 

به گزارش ایستار، سرهنگ “سادات حسینی” گفت: در اثر یک نزاع میان سه نفر از اتباع بیگانه در بلوار خلیج فارس شهر رفسنجان سریعا ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه توسط ماموران مشخص شد سه نفر از اتباع به دلیل برخی اختلافات خانوادگی و درگیری هایی قبلی درگیر و با تشدید این نزاع ، جوانی حدودا ۲۱ ساله از اتباع با ضربات چاقو به شدت مجروح و تا قبل از رسیدن به بیمارستان فوت می کند.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه در همان صحنه نزاع قاتل و سه نفر از افرادی که در این نزاع حضور داشتند دستگیر شدند افزود: متهمین در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف و روانه زندان شدند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.