۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1386


سپاه استان کرمان آمادگی تولید روزانه ۵۰ هزار ماسک را دارد

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان گفت: این ظرفیت وجود دارد تا روزانه ۵۰ هزار ماسک در کارگاه سپاه و بسیج استان کرمان تولید شود.

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم، سرهنگ محمدعلی نظری ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت ویروس کرونا استان کرمان که با حضور فدائی استاندار کرمان برگزار شد اظهار داشت: تمام تولیدی‌های ماسک در استان کرمان که توسط سپاه و بسیج راه‌اندازی شده بود آمادگی راه‌اندازی مجدد آنها وجود دارد.

وی با اشاره به اجباری شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات گفت: این ظرفیت وجود دارد که در صورت نیاز روزانه 50 هزار ماسک در کارگاه سپاه و بسیج استان کرمان تولید کنیم.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به دیگر اقدامات سپاه ثارالله در راستای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت عموم جامعه بیان کرد: قرارگاه امام رضا(ع) که ویژه کنترل بیماری کرونا است در سپاه راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه سپاه در تمامی مواقع حساس و با توجه به نیاز جامعه و مردم در خدمت‌رسانی حاضر و آماده است گفت: در شرایط کنونی نیز سپاه ثارالله استان کرمان آماده همکاری با مسئولان استان برای کنترل بیماری است.

سرهنگ نظری با اشاره به اینکه در این شرایط و در راستای حفظ سلامت عموم جامعه نیازمند مشارکت مردم در امر اطلاع‌رسانی موارد تخلف هستیم افزود: ستاد خبری بسیج و سپاه آماده دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تجمعات غیرقانونی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − چهارده =