منو

سپاه استان کرمان آمادگی تولید روزانه ۵۰ هزار ماسک را دارد

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان گفت: این ظرفیت وجود دارد تا روزانه ۵۰ هزار ماسک در کارگاه سپاه و بسیج استان کرمان تولید شود.

۲۱ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم، سرهنگ محمدعلی نظری ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت ویروس کرونا استان کرمان که با حضور فدائی استاندار کرمان برگزار شد اظهار داشت: تمام تولیدی‌های ماسک در استان کرمان که توسط سپاه و بسیج راه‌اندازی شده بود آمادگی راه‌اندازی مجدد آنها وجود دارد.

وی با اشاره به اجباری شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات گفت: این ظرفیت وجود دارد که در صورت نیاز روزانه 50 هزار ماسک در کارگاه سپاه و بسیج استان کرمان تولید کنیم.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به دیگر اقدامات سپاه ثارالله در راستای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت عموم جامعه بیان کرد: قرارگاه امام رضا(ع) که ویژه کنترل بیماری کرونا است در سپاه راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه سپاه در تمامی مواقع حساس و با توجه به نیاز جامعه و مردم در خدمت‌رسانی حاضر و آماده است گفت: در شرایط کنونی نیز سپاه ثارالله استان کرمان آماده همکاری با مسئولان استان برای کنترل بیماری است.

سرهنگ نظری با اشاره به اینکه در این شرایط و در راستای حفظ سلامت عموم جامعه نیازمند مشارکت مردم در امر اطلاع‌رسانی موارد تخلف هستیم افزود: ستاد خبری بسیج و سپاه آماده دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تجمعات غیرقانونی است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.