منو

دومین مرکز جامعه‌پذیری و توانمندسازی بهزیستی استان کرمان افتتاح شد

دومین مرکز شبانه روزی جامعه‌پذیری و توانمندسازی بهزیستی استان کرمان با ظرفیت ۳۰ نفر در شهر کرمان افتتاح شد.

۲۱ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم، صبح امروز دومین ﺧﺎﻧﻪ ﺑﻴﻦ‌راهی مرکز جامعه‌پذیری و توانمندسازی بهزیستی استان کرمان با ظرفیت پذیرش 30 نفر در شهر کرمان افتتاح شد.

در آیین گشایش این مرکز خسرو ملکشاهی معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی استان کرمان با اشاره به اهداف راه‌اندازی این مرکز اظهار داشت: اواخر سال 98 با اعتبار یک میلیارد ریال بابت اجاره بها، تجهیز و هزینه‌های جاری از سوی سازمان بهزیستی برای راه‌اندازی این مرکز اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه در این مرکز افرادی که خانواده پذیرش آنها را نداشته یا خانواده‌ای ندارند پذیرش و اسکان داده می‌شوند ادامه داد: در مدت شش ماه نگهداری این افراد در این مرکز شبانه روزی آموزش‌های لازم مددکاری، روانشناختی، اشتغال، مهارت‌های زندگی، بهداشت فردی و عمومی، پیشگیری از ایدز و … به آنها داده می‌شود.

معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه در این مدت توسط مددکاران بهزیستی تلاش می‌شود تا زمینه بازپیوند اجتماعی و خانواده این لفراد فراهم شود گفت: این مرکز شبانه روزی ظرفیت پذیرش 30 نفر را دارد.

وی با بیان اینکه این مرکز دومین مرکز جامعه‌پذیری و توانمندسازی بهزیستی استان کرمان است ادامه داد: اواخر سال 95 نخستین مرکز توانمندسازی و جامعه پذیری بانوان را در شهر کرمان افتتاح کردیم که بیش از سه سال است که در حال فعالیت است.

ملکشاهی با اشاره به اینکه خدمات این مرکز برون سپاری شده و توسط بخش خصوصی اداره می‌شود افزود: در این مرکز گروه سنی 18 تا 60 سال به صورت داوطلبانه پذیرش می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.