منو

راه‌اندازی دوره‌های آموزش مجازی اعضای کانون پرورش فکری کرمان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان گفت: اعضای کانون پرورش فکری استان کرمان به صورت مجازی در ۳۳ رشته آموزش می‌بینند.

۲۲ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس، محسن روحی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌های فیزیکی به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی در حال حاضر ۳۳ رشته به صورت مجازی در کانون‌ پرورشی کرمان تدریس می‌شود.

وی بیان داشت: ۶۰ رشته فرهنگی، هنری و ادبی بر اساس امکانات مراکز کانون‌ها و توانمندی مربیان به صورت حضوری در کانون برگزار می‌شد و اکنون ۳۳ رشته به صورت مجازی در سطوح مختلف مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تکمیلی برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان اضافه کرد: همچنین کانون پرورش فکری در نظر دارد کلاس‌های مجازی برخی دوره‌ها را برای والدین و کودکان چهار تا 6 سال برگزار کند.

روحی با اشاره به اینکه برخی از اعضای کانون استان‌های دیگر نیز در کلاس کانون پرورش فکری استان کرمان شرکت می‌کنند، افزود: اعضای کانون از طریق آدرس www.kpf.ir می‌توانند بعد از دریافت کد رهگیری، استان مورد نظر و کلاس‌های برخط استانی مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در سبد خرید قرار دهند.

وی با اشاره به هزینه مناسب برگزاری کلاس‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیان کرد: ثبت نام کلاس‌های مجازی کانون از ۱۵ تیر ماه جاری آغاز شده و تا ۲۴ تیر ماه ادامه دارد و کلاس‌ها در مرحله نخست و به صورت آزمایشی با ۵۰۰ عضو برگزار می‌شود که تاکنون بیش از 370 نفر نام‌نویسی کرده‌اند.

وی با اشاره به راه‌اندازی بخش مجازی ناشنوایان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان با رویکرد توسعه عدالت فرهنگی خاطرنشان کرد: دوره‌های مجازی ویژه کودکان و نوجوانان دارای محدودیت شنوایی در رشته‌های «نوشتن خلاق» و «کاردستی» با زبان اشاره برگزار می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.