۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1405


راه‌اندازی دوره‌های آموزش مجازی اعضای کانون پرورش فکری کرمان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان گفت: اعضای کانون پرورش فکری استان کرمان به صورت مجازی در ۳۳ رشته آموزش می‌بینند.

به گزارش ایستار به نقل از فارس، محسن روحی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌های فیزیکی به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی در حال حاضر ۳۳ رشته به صورت مجازی در کانون‌ پرورشی کرمان تدریس می‌شود.

وی بیان داشت: ۶۰ رشته فرهنگی، هنری و ادبی بر اساس امکانات مراکز کانون‌ها و توانمندی مربیان به صورت حضوری در کانون برگزار می‌شد و اکنون ۳۳ رشته به صورت مجازی در سطوح مختلف مقدماتی، متوسط، پیشرفته و تکمیلی برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان اضافه کرد: همچنین کانون پرورش فکری در نظر دارد کلاس‌های مجازی برخی دوره‌ها را برای والدین و کودکان چهار تا 6 سال برگزار کند.

روحی با اشاره به اینکه برخی از اعضای کانون استان‌های دیگر نیز در کلاس کانون پرورش فکری استان کرمان شرکت می‌کنند، افزود: اعضای کانون از طریق آدرس www.kpf.ir می‌توانند بعد از دریافت کد رهگیری، استان مورد نظر و کلاس‌های برخط استانی مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در سبد خرید قرار دهند.

وی با اشاره به هزینه مناسب برگزاری کلاس‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیان کرد: ثبت نام کلاس‌های مجازی کانون از ۱۵ تیر ماه جاری آغاز شده و تا ۲۴ تیر ماه ادامه دارد و کلاس‌ها در مرحله نخست و به صورت آزمایشی با ۵۰۰ عضو برگزار می‌شود که تاکنون بیش از 370 نفر نام‌نویسی کرده‌اند.

وی با اشاره به راه‌اندازی بخش مجازی ناشنوایان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان با رویکرد توسعه عدالت فرهنگی خاطرنشان کرد: دوره‌های مجازی ویژه کودکان و نوجوانان دارای محدودیت شنوایی در رشته‌های «نوشتن خلاق» و «کاردستی» با زبان اشاره برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − هشت =