۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1569


مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی کرمان خبر داد آغاز توزیع الکترونیکی نفت سفید و نفت‌گاز در استان کرمان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان گفت: از ابتدای تیرماه عرضه نفت سفید و نفت ‌گاز در استان کرمان صرفا به صورت الکترونیکی بوده و با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال انتقال این ویروس از طریق کالابرگ های کاغذی، دیگر این کالا برگ ها صادر نمی شود و افراد می توانند با استفاده از کارت های بانکی خود سهیمه نفت و گاز خود را دریافت کنند.

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،”سیدباقر نورالدینی” صبح امروز یکشنبه ۲۹ تیرماه درباره فعالیت جایگاه های CNG در استان کرمان گفت: متاسفانه چند روزی برخی از جایگاه های سوخت CNG در مرکز استان و چند شهرستان با توجه به مشکلاتی ایجاد شده بین بهره بردار، مالک و شهرداری تعطیل بودند که خوشبختانه با درایت شهرداری ها و تعامل با بهره برداران این مشکلات تا حدودی رفع و این جایگاه ها در حال حاضر فعال هستند.

وی با بیان اینکه در استان کرمان ۷۸ جایگاه فعال CNG وجود دارد اظهار کرد: به دلیل مشکلات به وجود آمده ۴ جایگاه در مرکز شهر کرمان و ۴ جایگاه نیز در برخی شهرستانهای استان تعطیل شده بودند که هم اکنون جایگاه های مرکز شهر کرمان دوباره فعال و در مرکز استان کرمان جایگاه CNG تعطیل نداریم و سعی می کنیم مشکلات جایگاه داران در برخی از شهرستانها را نیز در اسرع وقت حل کنیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان در پاسخ به این سوال که چرا در برخی از ساعات روز پمپ‌های گاز تعطیل می باشند؟ اظهار کرد: طبق قانون خدمات رسانی جایگاه های عرضه بنزین و CNG باید به صورت ۲۴ ساعته باشد و اگر این اتفاق (تعطیلی بدون دلیل در برخی از ساعات روز) بیفتد، غیرقانونی بوده و در صورت گزارش با جایگاه داران برخورد خواهیم کرد.

نورالدینی در بخش دیگری از صحبت های خود به عرضه نفت سفید و نفت‌ گاز در استان کرمان اشاره کرد و گفت: از ابتدای تیرماه عرضه نفت سفید و نفت ‌گاز در استان کرمان صرفا به صورت الکترونیکی بوده و با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال انتقال این ویروس از طریق کالابرگ های کاغذی، دیگر این کالا برگ ها صادر نمی شود و افراد می توانند با استفاده از کارت های بانکی خود سهیمه نفت و گاز خود را دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان می توانند تا ابتدای مهرماه در سامانه درخواست فرآورده های نفتی شماره کارت بانکی خود را ثبت کنند افزود: هم اکنون توزیع نفت سفید و نفت گاز در استان کرمان در بستر کارت بانکی است و تمام کسانی که نفت سفید مصرف می کنند، میزان سهیمه ماهانه آنها در کارت بانکی خودشان ثبت خواهد شد که با این روش سوء استفاده از کالا برگ های کاغذی و دلالی های احتمالی ایجاد شده کم و حتی از بین خواهد رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =