منو

کرونا در کرمان 11 قربانی دیگر گرفت/ موارد جدید بستری 77 نفر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۱ نفر اعلام کرد و گفت: مجموع جانباختگان از ابتدا تاکنون ۳۹۰ نفر است.

۰۵ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس ، مهدی شفیعی در تشریح آخرین آمار از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در استان کرمان اظهار داشت: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۳۷۸ نفر هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود:  تفکیک موارد مثبت بستری هم‌اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۲۲۰ نفر، علوم پزشکی رفسنجان ۳۱ نفر، جیرفت ۶۸ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم ۲۷ نفر و حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۳۲ نفر است.

وی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدا تاکنون را ۳ هزار و   ۷۲۳ مورد اعلام و اظهار کرد: موارد جدید بستری طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان ۷۷ نفر شامل ۴۳ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۳ مورد رفسنجان، ۲۱ مورد جیرفت، ۵ مورد بم و ۵ مورد حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

شفیعی تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۱ نفر شامل ۴ نفر شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۳ نفر شهرستان‌های تحت پوشش حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۲ نفرحوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و ۲ نفر شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بم اعلام و خاطرنشان کرد: مجموع جانباختگان ابتلای قطعی به کووید ۱۹ از ابتدا تاکنون ۳۹۰ نفر است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.