۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2088


دبیر فدراسیون کشتی: کرمان میزبان رقابت‌های کشتی جوانان کشور شد

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: مسابقات قهرمانی جوانان کشور در قالب گرامیداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شده که پس از ریشه‌کن شدن بیماری کرونا به میزبانی کرمان به‌عنوان زادگاه این شهید والامقام برگزار می‌شود.

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا ، سیدجلال عسگری روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات کشتی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای این مجمع در محل هتل ایرانگردی کرمان افزود: این فدراسیون تمامی امور میزبانی رقابت‌ها را به استان‌ها تفویض می‌کند.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های بی‌شمار و خدادادی استان پهناور کرمان باید به پیش زمینه‌ای برای میزبانی مناسب رقابت‌های کشتی ملی تبدیل شود.

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی کشورمان با تاکید بر میزبانی کرمان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور، یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: متاسفانه شیوع بیماری کرونا این رقابت‌های ملی را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخته و با فروکش کردن این بیماری، مسابقات کشور نیز از سر گرفته می‌شود.

وی بیان داشت: امیدواریم این بیماری به سرعت از ایران و تمامی دنیا ریشه‌کن شود که یک مقر ملی در حوزه کشتی برای تمامی دنیا راه‌اندازی کنیم.

عسگری تصریح کرد: این فدراسیون در راستای رشد و اعتلای ورزش کشتی، آمادگی لازم برای هر گونه کمک به استان‌ها به‌ویژه در زمینه راه‌اندازی کلاس‌های آموزشی داوری و مربیگری را دارد.

وی از کاندیداهایی که به منظور تعیین تکلیف مجمع انتخاباتی، در این انتخابات حضور یافتند قدردانی کرد و افزود: در دوره‌های گذشته یک کاندید داشتیم که چهار سال در رأس هیات کشتی قرار می‌گرفت اما امسال انگیزه خدمت‌گزاری و رقابت انتخاباتی بین اعزای مجمع به‌وجود آمده که می‌تواند به ارتقای این ورزش کمک کند.

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی کشورمان اظهار داشت: فعالیت در قالب ریاست این هیات اقدامی دشوار، پرمشغله و بدون درآمد پایدار تلقی می‌شود و افراد عهده‌دار این سمت برای جبران هزینه‌ها از خودشان نیز مایه می‌گذارند.

وی ضمن تبریک به رییس جدید هیات کشتی استان کرمان گفت: امیدواریم که رضا اسماعیلی در راستای پیشرفت ورزش استان از این فرصت، به نحو مطلوب استفاده کند.

عسگری تاکید کرد: هیات کشتی استان کرمان در سال‌های آتی باید از تمامی ظرفیت‌های استان و همه توان کاندیداها و تمامی خانواده کشتی بهره‌مند شود تا کشتی استان کرمان همچون کشور به جایگاه واقعی خود دست یابد.

رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این آیین با کسب هفت رای از ۱۳ رای ماخوذه برای دوره جدید به‌عنوان رییس هیات کشتی استان کرمان انتخاب شد.

همچنین در حاشیه این مجمع انتخاباتی با اهدای لوح سپاسی از سوی رییس فدراسیون جمهوری اسلامی ایران از زحمات دامغانی سرپرست هیات کشتی استان کرمان قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 1 =