منو

از شورا اصرار از شهردار انکار / آب پاکی عظیمی زاده روی دست شورای شهر رفسنجان

به نظر می رسد شورای شهر به دنبال کاهش هزینه های سیاسی استعفای عظیمی زاده است در غیر این صورت پس از گذشت 40 روز از استعفای وی، فکری به حال شهرداری کرده بود.

۲۱ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار اخبار رسیده حکایت از آن دارد که با پایان یافتن دوره مرخصی مهندس عظیمی زاده وی دیروز در جلسه شورای شهر رفسنجان برای تعیین تکلیف استعفای خود حضور پیدا کرده است و علی رغم پافشاری و اصرار رئیس شورا و سایر اعضاء، محمدرضا عظیمی زاده بر تصمیم خود مبنی بر استعفا پا برجا ماند و آب پاکی را روی دست شورای شهر ریخته است و اعلام کرده است تحت هیچ شرایطی به شهرداری بر نمی گردد.

به نظر می رسد شورای شهر به دنبال کاهش هزینه های سیاسی استعفای عظیمی زاده است در غیر این صورت پس از گذشت 40 روز از استعفای وی، فکری به حال شهرداری کرده بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.