منو

آخرین آمار از وضعیت بیماری کرونا در کرمان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: طی شبانه‌روز گذشته 62 بیمار با تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان بستری شدند و 12 نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،  مهدی شفیعی در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اظهار داشت: هم‌اکنون ۳۱۳ نفر شامل حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان۱۹۵ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۱۷ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۴۸ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم ۲۵ نفر و حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۲۸ نفر در بیمارستان‌های استان کرمان بستری‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدا تا کنون 4 هزار و 937 مورد اعلام و موارد جدید بستری طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان را ۶۲ نفر شامل ۳۸ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۹ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۴ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱ مورد حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ نفر شامل ۹ نفر شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱ نفرحوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و ۲ نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت است، متذکر شد: مجموع جان‌باختگان ابتلای قطعی به کووید ۱۹ از ابتدا تا کنون۵۸۳ نفر بوده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.