منو

برخورد 2 موتورسیکلت در رفسنجان 1 کشته و 5 زخمی بر جای گذاشت

مسئول روابط‌عمومی اورژانس 115 رفسنجان گفت: حادثه برخورد 2 موتورسیکلت با یکدیگر در رفسنجان ۶ کشته و زخمی برجای گذاشت.

۲۵ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، یاسر شمسی اظهار کرد: در ساعت 22و 13 دقیقه جمعه برخورد دو موتورسیکلت با یکدیگر در میدان امام حسین(ع) رفسنجان متاسفانه 1 فوتی و 5 مصدوم بر جای گذاشت.

مسئول روابط‌عمومی اورژانس 115 رفسنجان ادامه داد: مصدومان این حادثه با ۴ دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اول، دوم و سوم شهری اورژانس رفسنجان به بیمارستان علی‌بن ابیطالب(ع)منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: راکبان یکی از موتورها خانواده 4 نفری بودند که متاسفانه راننده که پدر خانواده و حدودا 30 ساله بود در دم فوت می‌کند و همسر و دو فرزندش برای تکمیل درمان به بیمارستان منتقل شدند.

شمسی با اشاره به افزایش حوادث فوتی و  جرحی با موتورسیکلت در رفسنجان یادآور شد: سه روز گذشته هم متاسفانه دو حادثه جداگانه موتورسیکلت و خودرو سواری با مجموع 2 فوتی و 4 مصدوم به وقوع پیوست.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.