منو

جزئیات برگزاری کنکور در استان کرمان اعلام شد

مدیرکل امنیتی و انتظامی استان کرمان با اشاره به جزئیات برگزاری کنکور در استان کرمان گفت: همراهی کردن داوطلبان توسط خانواده‌ها ممنوع است.

۲۶ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستاربه نقل از تسنیم، حمید شمس‌الدینی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان کرمان که با حضور بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و تعدادی از مدیران استان برگزار شد اظهار داشت: 55 هزار و 518 داوطلب در استان کرمان در کنکور 99 شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه بالغ بر 20 هزار نفر از داوطلبان از آقایان و مابقی خانم‌ها هستند گفت: در 20 شهرستان استان کنکور امسال با رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا برگزار می‌شود.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استان کرمان از برگزاری کمیسیون برگزاری کنکور در استان کرمان خبر داد و افزود: مقرر شد فضاهای آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و دانشگاه‌ها برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه مصلی کرمان نیز برای برگزاری کنکور مورد استفاده قرار می‌گیرد گفت: فضاهایی که برای برگزاری کنکور در نظر گرفته شده در حال بررسی است.

شمس‌الدینی با اشاره به اینکه سالن‌های ورزشی نیز برای برگزاری کنکور استفاده می‌شود افزود: کنکور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و از خانواده‌ها درخواست داریم که از حضور در محل برگزاری کنکور خودداری کنند چرا که از هر تجمعی جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور در استان کرمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده شده است گفت: همراهی کردن داوطلبان توسط خانواده‌ها ممنوع است و خانواده‌ها نباید در حاشیه برگزاری کنکور تجمع کنند.

حمیدرضا رشیدی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه لیست مکان‌های برگزاری کنکور به دانشگاه علوم پزشکی اعلام شود اظهار داشت: اورژانس آماده کامل همکاری برای برگزاری کنکور در استان کرمان را دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.