۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2226


جزئیات برگزاری کنکور در استان کرمان اعلام شد

مدیرکل امنیتی و انتظامی استان کرمان با اشاره به جزئیات برگزاری کنکور در استان کرمان گفت: همراهی کردن داوطلبان توسط خانواده‌ها ممنوع است.

به گزارش ایستاربه نقل از تسنیم، حمید شمس‌الدینی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان کرمان که با حضور بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و تعدادی از مدیران استان برگزار شد اظهار داشت: 55 هزار و 518 داوطلب در استان کرمان در کنکور 99 شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه بالغ بر 20 هزار نفر از داوطلبان از آقایان و مابقی خانم‌ها هستند گفت: در 20 شهرستان استان کنکور امسال با رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا برگزار می‌شود.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استان کرمان از برگزاری کمیسیون برگزاری کنکور در استان کرمان خبر داد و افزود: مقرر شد فضاهای آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و دانشگاه‌ها برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه مصلی کرمان نیز برای برگزاری کنکور مورد استفاده قرار می‌گیرد گفت: فضاهایی که برای برگزاری کنکور در نظر گرفته شده در حال بررسی است.

شمس‌الدینی با اشاره به اینکه سالن‌های ورزشی نیز برای برگزاری کنکور استفاده می‌شود افزود: کنکور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و از خانواده‌ها درخواست داریم که از حضور در محل برگزاری کنکور خودداری کنند چرا که از هر تجمعی جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور در استان کرمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده شده است گفت: همراهی کردن داوطلبان توسط خانواده‌ها ممنوع است و خانواده‌ها نباید در حاشیه برگزاری کنکور تجمع کنند.

حمیدرضا رشیدی‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه لیست مکان‌های برگزاری کنکور به دانشگاه علوم پزشکی اعلام شود اظهار داشت: اورژانس آماده کامل همکاری برای برگزاری کنکور در استان کرمان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − دو =