منو

رفسنجان قهرمانی و صعود به لیگ برتر را جشن گرفت

نارنجی پوشان رفسنجان قهرمانی و صعود به لیگ برتر را جشن گرفتند

۲۷ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در آخرین بازی خود در مقابل بادران تهران با تساوی یک گل به رضایت داد و برای اولین بار قهرمان لیگ آزادگان و صعود خود را به لیگ برتر با حضور مسئولین کشوری و شهرستانی در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان جشن گرفت.

تیم مس رفسنجان با هدایت مربی محمد ربیعی توانست با ۳۴ بازی و در مجموع با ۱۹ برد ؛۱۰ تساوی و ۵ باخت و با ۵۶ گل زده و ۲۹ گل خورده با ۶۷ امتیاز با اقتدار برای اولین بار در تاریخ فوتبال شهر رفسنجان قهرمان لیگ دسته اول کشور و به لیگ برتر صعود کند.

تیم آلومینیوم اراک هم به عنوان دومبن تیم صعود کننده به لیگ برتر با ۶۳ امتیار و تفاضل بهتر نسبت به مس کرمان به همره نارنجی پوشان رفسنجانی به لیگ برتر صعود کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.