منو

کشف 78هزار ماسک قاچاق در شهرستان انار

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 78هزار عدد ماسک قاچاق و توقیف یک دستگاه کامیون در شهرستان انار خبر داد.

۲۷ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستاربه نقل از پایگاه پلیس، سردارعبدالرضا ناظری اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و سلب تحرک از قاچاقچیان و ناامن‌کنندگان اقتصاد کشور، ماموران انتظامی شهرستان انار هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور یزد- انار به یک کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: ماموران در بازرسی از این کامیون 78هزار عدد ماسک که فاقد مدارک قانونی و مجوز پزشکی بود را کشف کردند.

وی با اشاره به ارزش یک میلیارد و 100میلیون ریالی این محموله تصریح کرد: قاچاقچیان این محموله را از استان تهران بارگیری و قصد خروج از مرزهای شرقی کشور را داشتند که با هوشیاری پلیس به دام افتادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان ببا اشاره به دستگیری یک متهم و تحویل او به مراجع قضائی از مردم خواست در صورت اطلاع از احتکار و قاچاق هر نوع اقلام بهداشتی بلافاصله موضوع را به پلیس از طریق مرکز فوریت‌های 110 گزارش دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.