منو

یک واحد تولیدی در کرمان پس از پنج سال تعطیلی مجددا آغاز به کار کرد

با حضور استاندار کرمان کارگاه تولیدی بسته بندی و فرآوری محصولات گوشتی بخش خصوصی در شهرک صنعتی سعدی این استان پس از پنج سال تعطیلی با ظرفیت و اشتغال زایی بیشتر آغاز به کار کرد.

۲۸ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،محمد جواد فدائی استاندار کرمان عصر سه شنبه با حضور در شهرک صنعتی سعدی واقع در جاده رفسنجان ضمن بازدید از خط تولید و بسته بندی این کارگاه با اشاره به سیاست  دولت  در راه اندازی واحد های تولیدی و صنعتی راکد و نیمه راکد، افزود: این سیاست برای راه اندازی تعداد بیشتری از این واحدها همچنان  در استان کرمان ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه کار تولیدی سخت و نیاز به پایداری، مقاومت ،صبر و شکیبایی دارد، بیان کرد: اهمیت موضوع فعال سازی واحد های صنعتی و تولیدی را ‘واحد های اقتصادی و تامین منابع مالی’ باید درک کنند و با جدیت موانع پیش روی این واحد ها را برطرف کنند.
وی مشارکت سرمایه گذاران را برای راه اندازی های نیمه راکد و راکد مهم دانست و گفت: از آنجا که مجوز ها برای راه اندازی واحد های جدید زمان بر و هزینه بر است، لذا سرعت ایجاد اشتغال در فعال سازی های واحد های راکد و نیمه راکد بیشتر و رونق تولید و جهش تولید سریعتر محقق می شود.
واحد تولید و بسته بندی فراورده های گوشتی کدبانو در سال ۸۱ در متراژ ۴۲۰۰ متر و با هزینه اولیه ۵۰۰ میلیون تومان شروع به کار کرده و در سال ۸۵ پروانه بهره برداری دریافت کرد و تا سال ۹۴ فعالیت می کرد.

این واحد تولیدی بنا به دلایل و مشکلات مالی در سال ۹۴ تعطیل شد که با پیگیری استاندار کرمان از امروز با اشتغالزایی ۱۵ نفردر فاز نخست و پیش بینی بیش از ۳۰نفر در چندین  نوبت و دریافت روزانه هفت تن مرغ در زمینه های تولید فیله، شنیسل، ناگت و همبرگر مرغ و بسته بندی این فرآورده ها با بهسازی و تجهیزات دستگاهی جدید و با مشارکت موسسه خیریه درمانی جواد الائمه شروع به کار کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.