۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2353


یک واحد تولیدی در کرمان پس از پنج سال تعطیلی مجددا آغاز به کار کرد

با حضور استاندار کرمان کارگاه تولیدی بسته بندی و فرآوری محصولات گوشتی بخش خصوصی در شهرک صنعتی سعدی این استان پس از پنج سال تعطیلی با ظرفیت و اشتغال زایی بیشتر آغاز به کار کرد.

به گزارش ایستار،محمد جواد فدائی استاندار کرمان عصر سه شنبه با حضور در شهرک صنعتی سعدی واقع در جاده رفسنجان ضمن بازدید از خط تولید و بسته بندی این کارگاه با اشاره به سیاست  دولت  در راه اندازی واحد های تولیدی و صنعتی راکد و نیمه راکد، افزود: این سیاست برای راه اندازی تعداد بیشتری از این واحدها همچنان  در استان کرمان ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه کار تولیدی سخت و نیاز به پایداری، مقاومت ،صبر و شکیبایی دارد، بیان کرد: اهمیت موضوع فعال سازی واحد های صنعتی و تولیدی را ‘واحد های اقتصادی و تامین منابع مالی’ باید درک کنند و با جدیت موانع پیش روی این واحد ها را برطرف کنند.
وی مشارکت سرمایه گذاران را برای راه اندازی های نیمه راکد و راکد مهم دانست و گفت: از آنجا که مجوز ها برای راه اندازی واحد های جدید زمان بر و هزینه بر است، لذا سرعت ایجاد اشتغال در فعال سازی های واحد های راکد و نیمه راکد بیشتر و رونق تولید و جهش تولید سریعتر محقق می شود.
واحد تولید و بسته بندی فراورده های گوشتی کدبانو در سال ۸۱ در متراژ ۴۲۰۰ متر و با هزینه اولیه ۵۰۰ میلیون تومان شروع به کار کرده و در سال ۸۵ پروانه بهره برداری دریافت کرد و تا سال ۹۴ فعالیت می کرد.

این واحد تولیدی بنا به دلایل و مشکلات مالی در سال ۹۴ تعطیل شد که با پیگیری استاندار کرمان از امروز با اشتغالزایی ۱۵ نفردر فاز نخست و پیش بینی بیش از ۳۰نفر در چندین  نوبت و دریافت روزانه هفت تن مرغ در زمینه های تولید فیله، شنیسل، ناگت و همبرگر مرغ و بسته بندی این فرآورده ها با بهسازی و تجهیزات دستگاهی جدید و با مشارکت موسسه خیریه درمانی جواد الائمه شروع به کار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − نه =