منو

پلمب یک جایگاه سوخت به‌دلیل تخلفات کرونایی در رفسنجان

نماینده دادستان رفسنجان از پلمب یک مورد جایگاه سوخت و بستنی فروشی در شهر رفسنجان به‌دلیل عدم رعایت اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا خبر داد.

۲۹ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، وهاب سلطانی‌نژاد اظهار داشت: روز گذشته در ادامه گشت ویژه کووید 19، با همراهی نمایندگان بهداشت، اداره صمت، اماکن نیروی انتظامی و فرمانداری 14 مورد بازرسی از واحدهای مختلف صنفی در رفسنجان انجام شد.

نماینده دادستان رفسنجان ادامه داد: این بازدیدها منجر به پلمب یک مورد جایگاه سوخت و یک مورد بستنی‌فروشی به‌دلیل عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی شامل نپوشیدن ماسک و دستکش و نبود مواد ضدعفونی در محل کسب بود.

  سلطانی‌نژاد تأکید کرد: این گشت‌ها ادامه‌دار است و خط قرمز دادستانی بحث گران‌فروشی‌ست که برخورد قاطع با گران‌فروشان را خواهیم داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.