منو

استاندار کرمان: اگر پنجره واحد سرمایه‌گذاری تاثیری ندارد، تعطیلش کنید/کرمان، رتبه آخر کشور در پرداخت مالیات

استاندار کرمان گفت: ۴۵۰۰ میلیارد تومان درآمد مالیاتی استان کرمان در سال گذشته بوده و ۱۰۰۰ میلیارد تومان مازاد درآمد داشتیم که تنها ۴ درصد مالیات مشاغل بوده و با همه این موارد، رتبه آخر کشور را در پرداخت مالیات داریم.

۳۰ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،دکتر”محمدجواد فدائی” امروز پنجشنبه ۳۰ مردادماه در جلسه استانی شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با تاکید بر اینکه باید در زمینه فضای کسب و کار گزارش قابل استناد باشد افزود: از بهمن ۹۶ پنجره واحد سرمایه گذاری در استان برای صدور مجوزها فعال شده و اگر این کار اثری نداشته، باید تعطیل شود.

فدائی با اشاره به اینکه وقت و انرژی زیادی برای سهولت روند صدور مجوزها گذاشته ایم، تصریح کرد: اگر گزارش درباره فعالیت پنجره واحد سرمایه گذاری قابل استناد باشد، به معنی این است که ۲۴ استان بهتر از ما هستند و باید برویم از آن استان ها یاد بگیریم و به روش غلط خودمان ادامه ندهیم.

استاندار کرمان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: ۴۵۰۰ میلیارد تومان درآمد مالیاتی استان کرمان در سال گذشته بوده و ۱۰۰۰ میلیارد تومان مازاد درآمد داشتیم که تنها ۴ درصد مالیات مشاغل بوده و با همه این موارد، رتبه آخر کشور را در پرداخت مالیات داریم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.