۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2379


استاندار کرمان: اگر پنجره واحد سرمایه‌گذاری تاثیری ندارد، تعطیلش کنید/کرمان، رتبه آخر کشور در پرداخت مالیات

استاندار کرمان گفت: ۴۵۰۰ میلیارد تومان درآمد مالیاتی استان کرمان در سال گذشته بوده و ۱۰۰۰ میلیارد تومان مازاد درآمد داشتیم که تنها ۴ درصد مالیات مشاغل بوده و با همه این موارد، رتبه آخر کشور را در پرداخت مالیات داریم.

به گزارش ایستار،دکتر”محمدجواد فدائی” امروز پنجشنبه ۳۰ مردادماه در جلسه استانی شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با تاکید بر اینکه باید در زمینه فضای کسب و کار گزارش قابل استناد باشد افزود: از بهمن ۹۶ پنجره واحد سرمایه گذاری در استان برای صدور مجوزها فعال شده و اگر این کار اثری نداشته، باید تعطیل شود.

فدائی با اشاره به اینکه وقت و انرژی زیادی برای سهولت روند صدور مجوزها گذاشته ایم، تصریح کرد: اگر گزارش درباره فعالیت پنجره واحد سرمایه گذاری قابل استناد باشد، به معنی این است که ۲۴ استان بهتر از ما هستند و باید برویم از آن استان ها یاد بگیریم و به روش غلط خودمان ادامه ندهیم.

استاندار کرمان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: ۴۵۰۰ میلیارد تومان درآمد مالیاتی استان کرمان در سال گذشته بوده و ۱۰۰۰ میلیارد تومان مازاد درآمد داشتیم که تنها ۴ درصد مالیات مشاغل بوده و با همه این موارد، رتبه آخر کشور را در پرداخت مالیات داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.