منو

رتبه دوم رفسنجان در بزرگترین رقابت استانی قرآن کریم

در چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم که با حضور قاریان و حافظان شهرستان های استان کرمان برگزار شد، شهرستان رفسنجان با کسب هشت عنوان برتر رتبه دوم استان را به خود اختصاص داد.

۲۰ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،در چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم که با حضور قاریان و حافظان شهرستان های استان کرمان برگزار شد، شهرستان رفسنجان با کسب هشت عنوان برتر رتبه دوم استان را به خود اختصاص داد.
حسین زمانی، احمدرضا زینلی و پیمان خیرخواه قهرمانان قرآنی شرکت کننده از شهرستان رفسنجان در رشته های حفظ کل، قرائت و ترتیل رتبه اول را از آن خود کردند و در رشته اذان پیمان خیرخواه از رفسنجان دوم شد. در بخش خواهران فاطمه اصغرزاده در رشته ترتیل اول شد، ام البنین دره کردی در رشته قرائت مقام دوم را از آن خود کردند، مریم عظیمی نسب موفق به کسب رتبه اول در رشته حفظ ده جز و رتبه سوم در رشته ترتیل شد.

شایان ذکر است این دوره از مسابقات اهمیت ویژه ای دارد و معیار ارزیابی قاریان و حافظان قرآن کریم بوده و برگزیدگان به مرحله کشوری راه می یابند؛ برای اولین بار رفسنجان در رشته قرائت و ترتیل موفق به کسب عناوین برتر شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.