منو

۶ درصد استان کرمان برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با بیان اینکه تاکنون ۶ درصد جمعیت واجد شرایط استان کرمان هیچگونه اقدامی برای دریافت کارت ملی هوشمند نکرده اند اظهار کرد: از افرادی که ثبت نام نکرده اند می خواهیم در اسرع وقت به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند تا دچار محدودیت های خدمت رسانی نشوند.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،محمد قاسمی صبح امروز شنبه ۲۲ شهریورماه در جمع خبرنگاران درباره وضعیت تعویض کارت های ملی هوشمند در استان کرمان گفت: هم اکنون کارت ملی هوشمند در استان کرمان ۹۴ درصد پوشش دارد و به عبارتی در حال حاضر ۹۴ درصد جمعیت واجد شرایط استان کرمان (افراد ۱۵ سال به بالا) برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده درباره بدنه خام برای کارت ملی هوشمند اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به بومی سازی بدنه خام کارت ملی هوشمند، این مشکل در حال حاضر حل شده است و با بومی سازی این بدنه توسط وزرات اقتصاد، آمادگی داریم در صورت تحویل این بدنه به استان، ظرف مدت ۶ ماه برای کلیه افرادی که برای دریافت این کارت ثبت نام کرده اند، کارت را چاپ کرده و به مردم تحویل دهیم.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با بیان اینکه با محدودیت توزیع بدنه کارت ملی هوشمند از سوی وزارت اقتصاد روبرو هستیم اظهار کرد: بومی سازی بدنه کارت ملی هوشمند یک پروسه زمان بر است که در حال حاضر تا حدودی با محدودیت در اختیار قرار گرفتن این بدنه از سوی وزارت اقتصاد روبرو هستیم که همین امر باعث شده با تاخیر صدور این کارت ها صورت گیرد که در این راستا فعلا کارت ملی هوشمند ثبت نامی های مرداد و شهریورماه ۹۷ در حال صدور است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶ درصد جمعیت واجد شرایط استان کرمان هیچگونه اقدامی برای دریافت کارت ملی هوشمند نکرده اند اظهار کرد: از افرادی که ثبت نام نکرده اند می خواهیم در اسرع وقت به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند تا دچار محدودیت های خدمت رسانی نشوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.