منو

شهرت کذب بیمارستان های خصوصی

در روز گذشته دکتر سید مجتبی حیدری متخصص نفرولوژی از بهبود بیمار 66 ساله رفسنجانی که به دلیل تشخیص اشتباه پزشکی در بیمارستان خصوصی شهر مجاور دچار مشکل شده بود خبر داد .

۲۵ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ، در روز گذشته دکتر سید مجتبی حیدری متخصص نفرولوژی از بهبود بیمار 66 ساله رفسنجانی که به دلیل تشخیص اشتباه پزشکی در شهر مجاور دچار مشکل شده بود خبر داد وگفت : این خانم 66 ساله که دچار بیماری زمینه ای دیابت ، کم کاری قلبی بود به دلیل ضعف و بی حالی ، تنگی نفس به بیمارستانی خصوصی در شهر مجاور مراجعه کرده بود که به دلیل تشخیص اشتباه در بخش سی. سی. یو بستری و داروی اشتباه به وی تجویزودوز بالای داروی تجویز شده سبب ایجاد مشکلاتی در این بیمار و تشخیص دیالیز داده شد.
این نفرولوژیست توضیح داد: فرزند این بیمار پرستاراست و به دلیل آشنایی با مراحل درمان و شناخت دارو ها متوجه این اشتباه می شودو بالا فاصله پس از ترخیص بیمار را به این مرکز می آورد ؛که با تجویز دارو در این مرکز کراتینین خون این بیمار را پایین آوردیم و اصلا نیازی به دیالیز نبود.
در حال حاضر حال عمومی بیمار خوب و در بخش بستری است.
فرزند این بیمار نیز به ما اذعان داشت : به دلیل شیوع بیماری کرونا و شلوغی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )و شنیدن شهرت بیمارستان های خصوصی در شهرستان مجاور مادرمان را به آن جا بردیم واز این که به کادر درمان در شهر خودمان اعتماد نکردیم پشیمان شده و از دیالیز مادرمان جلوگیری کرده و بیماررا به بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع)منتقل کردیم که بدون دیالیز درمان شد و اکنون نگران عوارض درمانی اشتباه و آسیب های وارد شده به مادرمان هستیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.