۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2637


شهرت کذب بیمارستان های خصوصی

در روز گذشته دکتر سید مجتبی حیدری متخصص نفرولوژی از بهبود بیمار 66 ساله رفسنجانی که به دلیل تشخیص اشتباه پزشکی در بیمارستان خصوصی شهر مجاور دچار مشکل شده بود خبر داد .

به گزارش ایستار ، در روز گذشته دکتر سید مجتبی حیدری متخصص نفرولوژی از بهبود بیمار 66 ساله رفسنجانی که به دلیل تشخیص اشتباه پزشکی در شهر مجاور دچار مشکل شده بود خبر داد وگفت : این خانم 66 ساله که دچار بیماری زمینه ای دیابت ، کم کاری قلبی بود به دلیل ضعف و بی حالی ، تنگی نفس به بیمارستانی خصوصی در شهر مجاور مراجعه کرده بود که به دلیل تشخیص اشتباه در بخش سی. سی. یو بستری و داروی اشتباه به وی تجویزودوز بالای داروی تجویز شده سبب ایجاد مشکلاتی در این بیمار و تشخیص دیالیز داده شد.
این نفرولوژیست توضیح داد: فرزند این بیمار پرستاراست و به دلیل آشنایی با مراحل درمان و شناخت دارو ها متوجه این اشتباه می شودو بالا فاصله پس از ترخیص بیمار را به این مرکز می آورد ؛که با تجویز دارو در این مرکز کراتینین خون این بیمار را پایین آوردیم و اصلا نیازی به دیالیز نبود.
در حال حاضر حال عمومی بیمار خوب و در بخش بستری است.
فرزند این بیمار نیز به ما اذعان داشت : به دلیل شیوع بیماری کرونا و شلوغی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )و شنیدن شهرت بیمارستان های خصوصی در شهرستان مجاور مادرمان را به آن جا بردیم واز این که به کادر درمان در شهر خودمان اعتماد نکردیم پشیمان شده و از دیالیز مادرمان جلوگیری کرده و بیماررا به بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع)منتقل کردیم که بدون دیالیز درمان شد و اکنون نگران عوارض درمانی اشتباه و آسیب های وارد شده به مادرمان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − دوازده =