۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2947


خیریه ابشار عاطفه ها رفسنجان در پویش مهر حسینی ۲۵۰ سبد کالا به نیازمندان اهدا میکند

قاسمی تصریح کرد:امسال به علت شیوع کرونا در ماه محرم از مردم و خیرین در خواست کردیم نذر خود را به صورت خشکبار یا به صورت نقدی به خیریه ابشار عاطفه ها اهدا کنند وما به صورت ۲۵۰سبد کالا به ارزش ۴۵۰ هزار تومان به دست نیازمندان شهرستان برسانیم.

به گزارش ایستار،عصر امروز نجمه قاسمی مدیر خیریه بین المللی ابشار عاطفه ها شعبه مرکزی رفسنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان عنوان کرد:بنیاد بین المللی ابشار عاطفه ها در سال ۱۳۸۰ در مشهد مقدس تاسیس و هم اکنون۶۰۰ شعبه در ایران و تعدادی شعبه در کشور عراق دارد.
وی در ادامه گفت:در حال حاضر ۲۵ شعبه در استان کرمان و ۴ شعبه در شهرستان رفسنجان که دو شعبه در مرکز رفسنجان دو شعبه در بخش های نوق و کشکوئیه فعالیت دارند .

قاسمی در زمینه فعالیت ابشار عاطفه ها در رفسنجان بیان کرد: ابشار عاطفه ها از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد است و در بخش هایی از جمله ؛کمک به خانواده های بی سرپرست وایتام ،پرداخت هزینه درمان بیماران صعب العلاج،کمک به خانواده هایی که سرپرست انها بالای ۶۵ درصد از کار افتاده باشد(تاییدیه از پزشک خیریه)و اهداجهیزیه در میلاد امام زمان(عج)،امام رضا(ع)و حضرت فاطمه(س) فعالیت میکند.

نجمعه قاسمی در خصوص افراد زیر پوشش خیریه ابشار عاطفه ها اظهار داشت: افراد نیازمند با تحقیق و بازرسی کامل زیر پوشش ابشار عاطفه ها قرار خواهند گرفت و هم اکنون ۳۰۰ پرونده در دو شعبه رفسنجان ،۵۰ پرونده در بخش نوق و ۱۰۰ پرونده در بخش کشکوئیه زیر پوشش خیریه قرار دارند.

مدیر خیریه بین المللی ابشار عاطفه ها رفسنجان اظهار داشت:در سال جاری سه مرحله سبد کالا ومواد ضدعفونی ،لوازم تحریر و فرم مدرسه،هزینه ثبت نام مدرسه دانش اموزان نیازمند به مبلغ سه میلیون تومان ،۴ میلیون تومان حواله کفش در زمان بازگشایی مدارس و ۳ دستگاه موبایل به دانش اموزان نیاز مند اهدا شده است.

وی ادامه داد :در حال حاضر ۱۳۰۰ خیر در رفسنجان به خیریه کمک میکنند.

قاسمی در زمینه پویش مهر حسینی تصریح کرد:امسال به علت شیوع کرونا در ماه محرم از مردم و خیرین در خواست کردیم نذر خود را به صورت خشکبار یا به صورت نقدی به خیریه ابشار عاطفه ها اهدا کنند وما به صورت ۲۵۰سبد کالا به ارزش ۴۵۰ هزار تومان به دست نیازمندان شهرستان برسانیم.

وی در زمینه اشتغالزایی افراد زیر پوشش خیریه یاد اور شد:برای اشتغالزایی خانگی، سرمایه اولیه در اختیار مددجویان قرار میدهیم و شغل هایی از جمله؛اموزش تابلو فرش وکارگاه پخت نان و رشته و همچنین کارفرمایان خیر در صورت نیاز به نیروی کار ما مدد جویان را معرفی خواهیم کرد و هم اکنون ۴۰ نفر از مددجویان مشغول به کار هستند.

و در اخر گفت:در سال ۱۳۹۸ سی نفر از مددجویان به تمکن مالی رسیده اند و از زیر پوشش خیریه خارج شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − سه =