منو

نگرانی کادر درمان به وقوع پیوست؛ بیمارستان رفسنجان تخت خالی ندارد

رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان خبر داد: تعداد بیماران بستری در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) از مرز 50 گذشته است ؛خطر جانی همشهریان را تهدید می کند.

۱۷ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان علی موسوی اذعان کرد: تعداد بیماران مبتلا به کرونا ی بستری در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) از مرز 50 نفر و تعداد بیماران بد حال از مرز 10 نفر گذشته است.
رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) ابراز نگرانی کرد : در بخش آی .سی .یو تعداد تخت محدود است ؛ دیگرامکان این که ما بتوانیم خدمت رسانی به بیماران را داشته باشیم نداریم که تصمیم گرفتیم
بیماران آی. سی.یو را به مرکز بحران انتقال دهیم.
موسوی توضیح داد: در حال حاضر بیماران بستری غیر بحرانی نیز 38 نفرمبتلا به کرونادر بخش ها ی داخلی، 10 نفردر اورژانس تنفسی هستند که این تعداد رو به افزایش است.
رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) با ابراز تاسف از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برخی از همشهریان توضیح داد: موج سوم کرونا وضعیت بحرانی در شهر رقم زده و آمار بیماران به شدت رو به افزایش است و خطرات جانی همشهریان را تهدید می کند که این تهدید فقط برای افراد دارای بیماری زمینه ای نیست و همه در معرض خطر هستیم حتی تعدادی از کارکنان ، پرستاران و پزشکان این بیمارستان هم به این بیماری دچار شده اند .
موسوی ادامه داد: در شرایط کنونی و با توجه به فصل برداشت پسته باید بیشتر به رعایت پروتکل ها ی بهداشتی به خصوص در مکان های عمومی دقت شودو خواهشمندم همشهریان ما را یاری کنند .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.