منو

کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم پسته سرقتی

فرمانده انتظامی "انار" از کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم پسته سرقتی در عملیات مشترک پلیس انار و "رفسنجان" کمتر از ۲ ساعت از زمان وقوع سرقت خبر داد.

۲۱ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”رضا خلیلی نژاد”در تشریح این خبر بیان داشت:در پی اعلام وقوع سرقت پسته در یکی از روستاهای شهرستان” انار” و با حضور ضربتی ماموران پلیس در محل مشخص شد سارقان ضمن ورود به یک انبار پسته با بستن دست و پای نگهبان اقدام به سرقت بیش از یک تن پسته کرده و متواری شده اند.
وی اظهار داشت: در ادامه ماموران ضمن اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و اجرای طرح مهار با همکاری گشت های پلیس شهرستان “رفسنجان” موفق شدند خودروی وانت سارقان را کمتر از ۲ ساعت در حال عبور از جاده های فرعی و کوهستانی شناسایی و متوقف کنند.

وی با اشاره به اینکه سارقان با برجای گذاشتن خودرو از طریق ناهمواری های اطراف اقدام به فرار کردند، تصریح کرد: خوشبختانه پسته های سرقتی به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف و تحویل مالباخته شدند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.