منو

ساخت 3 مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی در گلزار شهدای کرمان

شهردار کرمان گفت: جهت رفاه حال زائران ، 3 مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی طی پنج ‌ماه آینده در مجموعۀ گلزار شهدای کرمان ساخته خواهد شد.

۲۳ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس، سیدمهران عالم‌زاده اظهار داشت: دو مجتمع رفاهی به مساحت 160 متر مربع و یک مجتمع به مساحت 240 متر مربع با مشارکت شهرداری و اداره ‌کل میراث فرهنگی استان و سرمایه‌گذاری شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در ضلع شمال، شمال‌شرقی و جنوب گلزار شهدا ساخته خواهد شد.

شهردار کرمان عنوان کرد: طبق تأکید وزیر میراث فرهنگی مبنی بر ساخت سه مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی در گلزار شهدا، شهرداری کرمان زمین‌های مورد نظر را جهت ساخت این مجتمع‌های خدماتی جانمایی و تحویل اداره‌کل میراث فرهنگی و پیمانکار پروژه داد.

شهردار کرمان بیان کرد: این سه مجتمع خدماتی قرار است ظرف پنج‌ماه آینده به بهره‌برداری برسند.

عالم‌زاده یادآور شد: از شرکت‌های توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب استان تقاضا داریم انشعابات موقت را به پیمانکار واگذار کنند تا این پروژه‌ها هرچه سریع‌تر اجرا شود.

گفتنی ا‌ست؛ با حضور شهردار کرمان و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، زمین‌های مورد نظر برای ساخت سه مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی، جانمایی و تحویل پیمانکار شد، این مجتمع‌های خدماتی شامل 40 چشمه سرویس بهداشتی، شش نمازخانه و سه فروشگاه فرهنگی و صنایع‌دستی خواهد بود


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.