۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3037


ساخت 3 مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی در گلزار شهدای کرمان

شهردار کرمان گفت: جهت رفاه حال زائران ، 3 مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی طی پنج ‌ماه آینده در مجموعۀ گلزار شهدای کرمان ساخته خواهد شد.

به گزارش ایستار به نقل از فارس، سیدمهران عالم‌زاده اظهار داشت: دو مجتمع رفاهی به مساحت 160 متر مربع و یک مجتمع به مساحت 240 متر مربع با مشارکت شهرداری و اداره ‌کل میراث فرهنگی استان و سرمایه‌گذاری شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در ضلع شمال، شمال‌شرقی و جنوب گلزار شهدا ساخته خواهد شد.

شهردار کرمان عنوان کرد: طبق تأکید وزیر میراث فرهنگی مبنی بر ساخت سه مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی در گلزار شهدا، شهرداری کرمان زمین‌های مورد نظر را جهت ساخت این مجتمع‌های خدماتی جانمایی و تحویل اداره‌کل میراث فرهنگی و پیمانکار پروژه داد.

شهردار کرمان بیان کرد: این سه مجتمع خدماتی قرار است ظرف پنج‌ماه آینده به بهره‌برداری برسند.

عالم‌زاده یادآور شد: از شرکت‌های توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب استان تقاضا داریم انشعابات موقت را به پیمانکار واگذار کنند تا این پروژه‌ها هرچه سریع‌تر اجرا شود.

گفتنی ا‌ست؛ با حضور شهردار کرمان و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، زمین‌های مورد نظر برای ساخت سه مجتمع خدمات رفاهی و بهداشتی، جانمایی و تحویل پیمانکار شد، این مجتمع‌های خدماتی شامل 40 چشمه سرویس بهداشتی، شش نمازخانه و سه فروشگاه فرهنگی و صنایع‌دستی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − یازده =