۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3114


مصوبات تشریفاتی بدون ضمانت اجرا

در شرایط قرمز رفسنجان دو هفته از مصوبه ممنوعیت برگزاری همایش ها ومراسم های ترحیم می گذرد. و در این فاصله همایش ها و مراسمات بسیاری در رفسنجان برگزاری شده است. زمانی که پیگیر این موضوع شدیم مسئولین پاسخ دادند در تعدادی خاص ما مجوز صادر کردیم و اما بدون هماهنگی ما هم تعدادی مراسم برگزار شده است که بدون هماهنگی با ستاد کرونا بوده است!!!


سرویس اجتماعی ایستار/ یگانه شجاعی: در آخرین جلسه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان مصوب شد که در دو هفته آینده برگزاری تمام همایش ها و مراسم های ترحیم در شهرستان ممنوع خواهد بود.

در شرایط قرمز رفسنجان دو هفته از این مصوبه می گذرد. و در این فاصله همایش ها و مراسمات بسیاری در رفسنجان برگزاری شده است. زمانی که پیگیر این موضوع شدیم مسئولین پاسخ دادند در تعدادی خاص ما مجوز صادر کردیم و اما بدون هماهنگی ما هم تعدادی مراسم برگزار شده است که بدون هماهنگی با ستاد کرونا بوده است!!!

آیا این موضوع ضعف ستاد کرونای شهرستان را نمیرساند؟آیا نباید بر مصوباتی که تصویب میکنند نظارت داشته باشند؟ تیم گشت ویژه کرونا دقیقا چه مسئولیتی دارد؟؟!!!!

در روز گذشته ۷۱ مبتلای جدید به کرونا در رفسنجان و انار داشتیم آیا مسئولین برگزار کننده این مراسمات از وضعیت سیاه شهرستان خبر ندارند؟
آیا قانونی وجود ندارد با این افراد متخلف برخورد کنند؟

رفسنجان در این روزهای سخت به نظارت شدید و سخت نیاز دارد نه مصوبات تشریفاتی بدون ضمانت اجرا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 19 =