منو

مصوبات تشریفاتی بدون ضمانت اجرا

در شرایط قرمز رفسنجان دو هفته از مصوبه ممنوعیت برگزاری همایش ها ومراسم های ترحیم می گذرد. و در این فاصله همایش ها و مراسمات بسیاری در رفسنجان برگزاری شده است. زمانی که پیگیر این موضوع شدیم مسئولین پاسخ دادند در تعدادی خاص ما مجوز صادر کردیم و اما بدون هماهنگی ما هم تعدادی مراسم برگزار شده است که بدون هماهنگی با ستاد کرونا بوده است!!!

۰۳ آبان ۱۳۹۹


سرویس اجتماعی ایستار/ یگانه شجاعی: در آخرین جلسه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان مصوب شد که در دو هفته آینده برگزاری تمام همایش ها و مراسم های ترحیم در شهرستان ممنوع خواهد بود.

در شرایط قرمز رفسنجان دو هفته از این مصوبه می گذرد. و در این فاصله همایش ها و مراسمات بسیاری در رفسنجان برگزاری شده است. زمانی که پیگیر این موضوع شدیم مسئولین پاسخ دادند در تعدادی خاص ما مجوز صادر کردیم و اما بدون هماهنگی ما هم تعدادی مراسم برگزار شده است که بدون هماهنگی با ستاد کرونا بوده است!!!

آیا این موضوع ضعف ستاد کرونای شهرستان را نمیرساند؟آیا نباید بر مصوباتی که تصویب میکنند نظارت داشته باشند؟ تیم گشت ویژه کرونا دقیقا چه مسئولیتی دارد؟؟!!!!

در روز گذشته ۷۱ مبتلای جدید به کرونا در رفسنجان و انار داشتیم آیا مسئولین برگزار کننده این مراسمات از وضعیت سیاه شهرستان خبر ندارند؟
آیا قانونی وجود ندارد با این افراد متخلف برخورد کنند؟

رفسنجان در این روزهای سخت به نظارت شدید و سخت نیاز دارد نه مصوبات تشریفاتی بدون ضمانت اجرا.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.