منو

محکومیت هتک حرمت به پیامبر اعظم(ص)

بار دیگر در حمایت بی شرمانه رئیس جمهور ابله فرانسه از توهین نابخردانه نشریه موهن شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) تجلی یافت و بر دشمنی دیرینه غرب وحشی با اسلام و مسلمانان در اقصی نقاط جهان صحه گذاشت و احساسات پاک میلیاردها مسلمان در سراسر عالم را نسبت به این اقدام وقیحانه جریحه دار نمود.

۰۸ آبان ۱۳۹۹

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه مجمع اساتید انقلابی دانشگاه های رفسنجان
«یریدون لیطفؤوا نور الله بأفواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون»
اسلام ستیزی تروریست های غربی در مهد لیبرالیسم که به دروغ شعار آزادی بیان سر می دهند و با این ترفند، مقدسات ملت های مسلمان را هدف گرفته اند، بار دیگر در حمایت بی شرمانه رئیس جمهور ابله فرانسه از توهین نابخردانه نشریه موهن شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) تجلی یافت و بر دشمنی دیرینه غرب وحشی با اسلام و مسلمانان در اقصی نقاط جهان صحه گذاشت و احساسات پاک میلیاردها مسلمان در سراسر عالم را نسبت به این اقدام وقیحانه جریحه دار نمود.
مجمع اساتید انقلابی دانشگاه های رفسنجان، ضمن محکومیت شدید اقدام موهن ماکرون بی آبرو، به سران دول غربی که به دنبال ماجراجویی های خطرناک هستند گوشزد می نماید که این عمل بی شرمانه آنان از سوی مسلمانان عاشق پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت علیهم السلام بی پاسخ نخواهد ماند و چنان که قرآن وعده داده است عن قریب هیمنه اسلام عزیز و مکتب انسان ساز تشیع بر تمامی جهان سایه خواهد افکند و طواغیت زمان را به زباله دان تاریخ خواهد انداخت.
«و سیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون»
مجمع اساتید انقلابی دانشگاه های رفسنجان
1399/7/7


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.