منو

اجرای طرح محدودیت ورود خودروهای غیربومی به مرکز استان

همزمان با ابلاغ دور جدید محدودیت های تردد از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت های ترافیکی و منع ورود به مرکز استان از ساعت 12 دوشنبه دوازدهم آبان ماه به اجرا در خواهند آمد.

۱۲ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس، همزمان با ابلاغ دور جدید محدودیت های تردد از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت های ترافیکی منع ورود به مرکز استان در نشست قرارگاه امام علی(ع) فرماندهی انتظامی استان بازنگری و از ساعت 12 امروز دوازدهم آبان ماه اجرا خواهند شد.
فرمانده انتظامی استان در این نشست گفت: در راستای تدابیر اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت تردد وسایل نقلیه دارای پلاک غیربومی به 25 مرکز استان ابلاغ شده که از ساعت12 دوازدهم آبان ماه تا ساعت24 جمعه شانزدهم آبان به اجرا در خواهند آمد.

سردار”عبدالرضا ناظری”افزود: در این راستا ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به مرکز استان از ساعت12 دوشنبه دوازدهم آبان ماه تا ساعت24 جمعه شانزدهم آبان ممنوع خواهد بود که پلیس با همکاری مجموعه سپاه، بسیج و عوامل نظارتی دانشگاه علوم پزشکی با اجرای ایستگاه های ایست و بازرسی از ورود این دسته خودروها به مرکز استان جلوگیری خواهد کرد.
وی تصریح کرد: اصل این محدودیت تردد ویژه مرکز استان است اما در تمام شهرستان های همجوار با دیگر استان های کشور نیز ایستگاه های ایست و بازرسی برپا خواهند بود و ماموران انتظامی و راهور، این محدودیت ها را به رانندگان خودروهای دارای پلاک غیر بومی تذکر می دهند.

فرمانده انتظامی استان یادآور شد: به منظور کاهش ترددهای ورودی و خروجی مرکز استان، در ورودی های استان نیز ایستگاه های بازرسی به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود و از ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به مرکز استان و همچنین خروج خودروهای شهروندان کرمانی که ضرورت خاصی برای خارج شدن از کرمان ندارند، جلوگیری می شود.

سردار ناظری نقاط استقرار پلیس برای اجرای این طرح را محور کرمان – بافت (روستای بهرامجرد) محور کرمان – سیرجان (شهر باغین) محور کرمان – رفسنجان ( کبوترخان) ابتدای محور کرمان-زرند، جاده شرف آباد، محور سیرچ و ایستگاه بازرسی مرصاد (سه راهی راین) ذکر کرد و گفت: این محدودیت ها شامل خودروهای حامل موادغذایی و فاسد شدنی و خودروهای خدماتی و امدادی نخواهد بود اما به هم استانی های عزیز و سایر هموطنان تاکید می شود در راستای حفظ سلامت خود و دیگران از ترددهای غیرضروری خودداری و با مجریان این طرح های ترافیکی همکاری کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + ده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.