منو

ربیعی:باشگاه ما منظم است اما ریخت‌و پاش ندارد/سال پرچالشی در پیش خواهیم داشت

پرچالش‌ترین سال تیم‌هایی که به لیگ برتر صعود می‌کنند، سال اول است و من فکر می‌کنم باید این مساله با دقت و صبوری انجام شود

۱۶ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا، محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل استقلال در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت:‌ ما به نیت خیر به این بازی نگاه می‌کنیم. ما آن قسمت خوب قضیه را برای این بازی در نظر می‌گیریم. ما با تیمی بازی داریم که بسیار قابل احترام است و تماشاگران زیادی دارد. این بازی باعث می‌شود تیم ما عطش زیادی برای بازی کردن پیدا کند. ما دید مثبتی به این بازی داریم.

او درباره برگزاری این بازی بدون حضور تماشاگر گفت: عطش مسابقه به خاطر حضور تماشاگر است و این مساله در نبود آن‌ها کاهش پیدا می‌کند. من دوست داشتم کرونا نبود و ما هواداران عزیز خود را در استادیوم رفسنجان ببینیم تا از نزدیک شاهد بازی تیم‌شان در لیگ برتر باشند. نظر من این است که نبود تماشاگران هیجان بازی را کم می‌کند و این برای همه تیم‌ها صدق می‌کند.

او درباره تقابلش با محمود فکری خاطرنشان کرد:‌ ایشان دوست بزرگوار من هستند و بسیار قابل احترام هستند. ما در لیگ دو و لیگ یک با همدیگر رقابت کردیم و پله به پله به اینجا رسیدیم چون سال‌ها برای رسیدن به این جایگاه تلاش کردیم.

ربیعی درباره صعود تیمش به رقابت‌های لیگ برتر گفت: صعود مس رفسنجان به لیگ برتر با توجه به شرایطی که داشتیم، با اتفاقات مختلفی روبرو شد و ما بدون بازی پیش‌فصل وارد مسابقات لیگ یک شدیم. جا دارد که من از همه مجموعه باشگاه مس رفسنجان تشکر کنم. سال گذشته در لیگ یک، ما قهرمان نیم فصل شدیم و من اعلام کردم که ما برنامه سه ساله را به یک ساله تغییر دادیم و ما برای این صعود خیلی زحمت کشیدیم و الان پاسدار آن زحمات هستیم و باید چندین برابر هوشمندی و صبوری به خرج دهیم تا سهمیه شهری که سال‌ها انتظار کشیده است را نگه داریم.پرچالش‌ترین سال تیم‌هایی که به لیگ برتر صعود می‌کنند، سال اول است و من فکر می‌کنم باید این مساله با دقت و صبوری انجام شود.

سرمربی مس رفنسجان درباره عملکرد تیمش در نقل و انتقالات گفت: ما در این فصل با منع جذب بازیکنان خارجی روبرو بودیم و در چندین پست با خلاء روبرو هستیم و نیروی جوان هم در این رابطه کم داریم و این باعث شد تیم‌ها بازیکنان خارجی خود را حفط کنند. به ما اجازه داده شد 10 بازیکن لیگ برتری را جذب کنیم و چند بازیکن از تیم امید و لیگ یکی در جمع خود داریم. باید در این رابطه بهتر و پویاتر عمل کنیم تا بتوانیم بازیکنان جوان و باکیفیت بگیریم. میانگین سنی تیم ما در لیگ یک بالا بود و نسبت فصل گذشته 3 سال کاهش میانگین سنی داشتیم. قطعا حضور بازیکنان باتجربه و جوان می‌تواند به ما در لیگ برتر کمک کند. باشگاه ما منظم است اما ریخت‌و پاش ندارد.

او در پایان درباره تغییر ورزشگاه تیم‌شان خاطرنشان کرد: ورزشگاه جدید رفسنجان بیش از یک دهه بود که کلنگش زده شده بود اما روند آماده‌سازی‌اش آرام جلو می‌رفت اما نتیجه‌گیری مس رفسنجان باید شد روند آماده‌سازی‌اش رشد پیدا کند. تا نیم فصل فکر می‌کنم این ورزشگاه آماده شود و تا آن موقع در استادیوم قبلی خود از تیم‌ها میزبانی می‌کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.