منو

دستگیری شکارچیان غیر مجاز منطقه کوه سرخ راویز

رییس اداره محیط زیست شهرستان رفسنجان عنوان کرد: یک گروه متخلف شکار یک راس میش وحشی و یک سر تشی توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رفسنجان دستگیر شدند.

۲۲ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،حسین آخوندی رئیس اداره محیط زیست شهرستان رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی رصد و پایش مناطق غربی رفسنجان مامورین این اداره متوجه تخلف شکار و صید در منطقه کوه سرخ راویز شدند و با هماهنگی مرجع قضایی به محل عزیمت کردند.

وی ادامه داد: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در حالیکه شکارچیان قصد انتقال لاشه حیوانات شکار شده را داشتند در دام محیط بانان گرفتار شدند.

آخوندی بیان کرد: پس از بررسی خودرو متخلفان  لاشه یک راس میش وحشی ‌، لاشه یک سر تشی، یک قبضه چاقو ، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی، ۵ تیر فشنگ چارپاره دست ساز ، ۷ تیر فشنگ ساچمه کشف و ضبط و پرونده متهمین جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.