۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3331


حسن‌پور در واکنش به نحوه انتخاب استاندار جدید کرمان: مشکلی با “زینی‌وند” نداریم/کلید زدن طرح استیضاح وزیر کشور

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با تاکید برآنکه دکتر فدایی خود و زندگیش را وقف خدمت به نظام، اسلام و استان کرد، گفت: عدم حضور مجمع نمایندگان استان کرمان در مراسم تودیع و معارفه در اعتراض به عملکرد و روش و منش دولت است و ما با استاندار جدید آقای"زینی‌وند" هیچ مشکل خاصی نداریم بلکه اعتراض ما به نحوه عملکرد دولت و وزیر کشور است که با این اقدامشان به مردم استان کرمان و نمایندگان آنها بی‌احترامی کرده‌اند.

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا”شهباز حسن‌پور”با اشاره به خدمات ارزشمند دکتر فدایی در طول دوران خدمتشان در مسندهای مختلف از جمله استانداری کرمان، گفت: از خدمات شایسته، ارزشمند، صادقانه، مومنانه، با علاقه و پشتکار ۳۷ ساله دکتر” فدایی” تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی با تاکید برآنکه دکتر فدایی خود و زندگیش را وقف خدمت به نظام، اسلام و استان کرد، افزود: عدم حضور مجمع نمایندگان استان کرمان در اعتراض به عملکرد و روش و منش دولت است و ما با استاندار جدید آقای”زینی‌وند” هیچ مشکل خاصی نداریم بلکه اعتراض ما به نحوه عملکرد دولت و وزیر کشور است که با این اقدامشان به مردم استان کرمان و نمایندگان آنها بی‌احترامی کرده‌اند.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان بیان کرد: از وزیر کشور انتظار جبران کردن داریم و حداقل انتظار می رود از مردم استان کرمان به دلیل نحوه عملکردشان عذرخواهی کنند.

وی با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان استان کرمان با دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در این رابطه اظهار کرد: مذاکراتی با رییس مجلس شورای اسلامی داشتیم و رایزنی‌ ها با معاونین سیاسی و پارلمانی وزیر کشور برقرار است اما مجمع نمایندگان استان به شدت از این نحوه برخورد و عملکرد دولت ناراحت و نگران است.

حسن‌پور بیان کرد: متاسانه اینگونه اقدام ها از سوی دولت برای نخستین بار نیست که انجام می شود بلکه دولت نیز با مجمع نمایندگان خراسان رضوی و مسئولین خراسان رضوی نیز در رابطه با انتخاب استاندارشان هیچگونه مشورتی نکرده بود و اگر آنها همان زمان اعتراض می‌کردند مطمئنا دولت برای بار دوم چنین کاری را تکرار نمی‌کرد اما مجمع نمایندگان استان کرمان اعتراض مردم به نحوه عملکرد دولت را پیگیری خواهند کرد.

وی با بیان این مطلب که امروز طرح استیضاح وزیر کشور کلید می‌خورد، ادامه داد: مجمع نمایندگان استان کرمان به شدت پیگیر مطالبات مردم در این زمینه است و حق را به جریانات سیاسی استان می‌دهیم که در این چند روز از ما درخواست داشتند که از مبادی قانونی ذیربط موضوع را پیگیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =