منو

توقف فعالیت یک واحد تولیدی خوراک دام و توزیع شیر در رفسنجان

طی بازرسی از یک واحد تولیدی خوراک دام که همزمان در بخشی از واحد تولیدی مرکز جمع آوری و توزیع شیر را نیز راه اندازی نموده بود با حضور بازرسی اداره صمت و با همکاری مستقیم بسیج اصناف و فرمانداری صورت گرفت.

۲۹ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت حسینی نسب مدیر روابط عمومی صمت عنوان کرد: متاسفانه این واحد تولیدی مجوزهای لازم را جهت فعالیت را نداشت و تولید همزمان خوراک دام و تهیه و توزیع شیر در یک محل نیز وجاهت قانونی ندارد که از این جهت پیشنهاد توقف فعالیت ایشان تا اخذ مجوزهای لازم و انجام اقدامات لازم داده شد.
مدیر روابط عمومی صمت افزود: با توجه به عدم وجود مجوزهای لازم و انجام فعالیت این واحد تولیدی و فقدان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تولید مدیرعامل این واحد احضار گردید و در صورت عدم اخذ مجوز از ادامه فعالیت این واحد جلوگیری بعمل خواهد آمد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.