منو

کشف انبار اقلام بهداشتی احتکاری در رفسنجان

فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار حاوی اقلام بهداشتی احتکاری به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان”رفسنجان” خبر داد.

۰۴ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار”عبدالرضا ناظری” اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با جرائم اقتصادی، ماموران پلیس شهرستان”رفسنجان”با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی از نگهداری و احتکار حجم زیادی اقلام بهداشتی در یک انبار در یکی از مناطق این شهرستان مطلع شدند.
وی ادامه داد: در این رابطه ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی و با همراهی نماینده اداره صمت و تعزیرات حکومتی در بازرسی از این انبار، اقلام بهداشتی احتکار شده را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه ارزش این اقلام که به منظور احتکار نگهداری می شدند از سوی کارشناسان ۵ میلیارد ریال عنوان شده است، اظهار داشت: در این رابطه یک متهم با تشکیل پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی و این انبار نیز پلمپ شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.