۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3432


کلاهبرداری 15 میلیاردی با فروش زمین در “رفسنجان”

فرمانده انتظامی استان از کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی با فروش زمین در شهرستان"رفسنجان" خبر داد

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سردار “عبدالرضا ناظری” اظهار داشت: درپي شکایت چند نفر از شهروندان رفسنجانی مبنی بر اینکه افرادی با روش ها و ترفندهای مختلف از طریق سایت دیوار با پیش فروش املاک از آنان کلاهبرداری  کرده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: طی  تحقیقات پلیس مشخص شد، افرادی با جعل اسناد زمین، اعتماد شهروندان را جلب و پس از اخذ مبالغی بالا به عنوان پیش پرداخت تلفن همراه خود را خاموش  و اقدام به کلاهبرداری می کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با راهنمایی مال باختگان و هماهنگی مرجع قضائی، 3 متهم شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شدند، ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد متهمان تاکنون با فروش 6 فقره زمین، 15 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده اند.

فرمانده انتظامی  استان کرمان از شهروندان خواست: چنانچه کسانی دیگر از این متهمان شکایت دارند به پلیس آگاهی  شهرستان  “رفسنجان” مراجعه کنند و همچنین برای پیش خرید ملک بايد علاوه بر اینکه از صحت و سقم اسناد ارائه شده از سوی فروشنده آگاه و مطمئن شوند، قرارداد را در بنگاه‌های معاملات ملکی دارای مجوز منعقد و کد رهگیری معتبر دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =