منو

کلاهبرداری 15 میلیاردی با فروش زمین در “رفسنجان”

فرمانده انتظامی استان از کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی با فروش زمین در شهرستان"رفسنجان" خبر داد

۰۵ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سردار “عبدالرضا ناظری” اظهار داشت: درپي شکایت چند نفر از شهروندان رفسنجانی مبنی بر اینکه افرادی با روش ها و ترفندهای مختلف از طریق سایت دیوار با پیش فروش املاک از آنان کلاهبرداری  کرده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: طی  تحقیقات پلیس مشخص شد، افرادی با جعل اسناد زمین، اعتماد شهروندان را جلب و پس از اخذ مبالغی بالا به عنوان پیش پرداخت تلفن همراه خود را خاموش  و اقدام به کلاهبرداری می کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با راهنمایی مال باختگان و هماهنگی مرجع قضائی، 3 متهم شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شدند، ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد متهمان تاکنون با فروش 6 فقره زمین، 15 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده اند.

فرمانده انتظامی  استان کرمان از شهروندان خواست: چنانچه کسانی دیگر از این متهمان شکایت دارند به پلیس آگاهی  شهرستان  “رفسنجان” مراجعه کنند و همچنین برای پیش خرید ملک بايد علاوه بر اینکه از صحت و سقم اسناد ارائه شده از سوی فروشنده آگاه و مطمئن شوند، قرارداد را در بنگاه‌های معاملات ملکی دارای مجوز منعقد و کد رهگیری معتبر دریافت کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.