منو

در سایه بی تدبیری آقایان و سکوت مسئولان:حق رفسنجان در روز روشن، هاپولی شد

شنیده ها حاکیست، رد پای نماینده سیرجان و بردسیر در این ماجرا آشکار و تعلل واحدحقوقی آبفای استان در این اقدام سوال برانگیز است.

۱۰ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار در روزهای گذشته در اتفاقی عجیب، حساب اداره آب رفسنجان ، به دلیل آنچه که با عنوان پرداخت عوارض 14 میلیارد تومانی چاه های آب بردسیر مطرح شده، خالی و برای برداشت مابقی مبلغ، مسدود شده است.
شنیده ها حاکیست، رد پای نماینده سیرجان و بردسیر در این ماجرا آشکار و تعلل واحدحقوقی آبفای استان در این اقدام سوال برانگیز است.

ایستار به زودی جزئیات بیشتری از این ماجرا که منجر به بحرانی شدن اداره آب رفسنجان شده است را منتشر خواهد کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.