منو

کشف یک دستگاه موتور سیکلت قاچاق در رفسنجان

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق به ارزش ٢ میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

۱۶ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ، سرهنگ محمدمهدی کریمی بیان کرد: یک دستگاه موتورسیکلت سوزوكي قاچاق كه در محور سرچشمه با حركات نمايشي براي شهروندان مزاحمت کرده بود، ماموران انتظامي این فرماندهی با رصداطلاعاتی موتورسیکلت را توقيف کردند.

وی افزود: با بررسي هاي بعمل آمده مشخص شد موتورسيكلت فاقد مجوز قانوني است كه در ادامه براي سير مراحل قانوني به پاركينگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به اینکه تردد موتورسیکلت های سنگین غيرقانوني است، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق كالا يكي از مأموريت هاي مهم پليس است كه اين موضوع در ارتباط با وسايل نقليه فاقد مجوز و ایجاد مزاحمت براي شهروندان اهميتي دو چندان دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.