منو

حمید ملانوری فرماندار اسبق رفسنجان با پول بازنشستگان مس کارخانه کویر تایر را آباد می کند /انفعال مدیران رفسنجان و تاراج پشت تاراج

بعد از سرمایه گذاری های سنگین مس سرچشمه در بردسیر ، خبرهای جدید حاکی از ورود سرمایه های رفسنجان به بیرجند است.

۱۸ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار بعد از سرمایه گذاری های سنگین مس سرچشمه در بردسیر ، خبرهای جدید حاکی از ورود سرمایه های رفسنجان به بیرجند است.

بنا به گزارش منتشر شده در صفحه اینستاگرامی حمید ملانوری استاندار خراسان جنوبی، طرح تولید لاستیک های معدنی مورد نیاز معادن کشور با سرمایه گذاری چند صد میلیارد تومانی صندوق بازنشستگی مس و شرکت گل گهر به سرانجام خواهد رسید.

سوال ما از استاندار اناریِ خراسان جنوبی آن است که با چه توجیهی میلیاردها تومان حق بازنشستگان مس را برای اشتغال به محل خدمت خود می برید در حالیکه فرزندان بسیاری در خطه رفسنجان و انار در جستجوی شغلی آبرومند هستند؟


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.