منو

ابوالهادی:امیدوارم حمایت مجتمع مس سرچشمه از جشنواره تئاتر مقاومت، در کمک به ترویج مکتب شهید سلیمانی نیز موثر باشد

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ۲۵ آذرماه تا دوم دی‌ماه (با توجه به شرایط ویژه شیوع کرونا) به‌صورت آنلاین در تهران برگزار می‌شود.

۲۱ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: امروز در راستای شعار اساسی مجتمع مس سرچشمه؛ «مس، حامی فرهنگ و هنر»، این اتفاق خوب رقم خورد و به‌صورت رسمی تفاهم‌نامه‌ای بین دبیرخانه هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه برای همکاری در برگزاری این جشنواره به امضا رسید.

روح‌الله ابوالهادی افزود: امیدواریم این اتفاق، فتح بابی برای همکاری‌های بیشتر و بهتر در حوزه تئاتر و هنرهای نمایشی باشد.

وی بیان کرد: بر‌اساس تفاهم‌نامه قرار است آثاری از بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت در شهرهای رفسنجان، سرچشمه و کرمان اجرا شود.

مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، با اشاره به در پیش بودن نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: امیدوارم حمایت مجتمع مس سرچشمه از جشنواره تئاتر مقاومت، در کمک به ترویج مکتب شهید سلیمانی نیز موثر باشد.

گفتنی است، هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ۲۵ آذرماه تا دوم دی‌ماه (با توجه به شرایط ویژه شیوع کرونا) به‌صورت آنلاین در تهران برگزار می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.