۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3557


ابوالهادی:امیدوارم حمایت مجتمع مس سرچشمه از جشنواره تئاتر مقاومت، در کمک به ترویج مکتب شهید سلیمانی نیز موثر باشد

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ۲۵ آذرماه تا دوم دی‌ماه (با توجه به شرایط ویژه شیوع کرونا) به‌صورت آنلاین در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایستار ،مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: امروز در راستای شعار اساسی مجتمع مس سرچشمه؛ «مس، حامی فرهنگ و هنر»، این اتفاق خوب رقم خورد و به‌صورت رسمی تفاهم‌نامه‌ای بین دبیرخانه هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه برای همکاری در برگزاری این جشنواره به امضا رسید.

روح‌الله ابوالهادی افزود: امیدواریم این اتفاق، فتح بابی برای همکاری‌های بیشتر و بهتر در حوزه تئاتر و هنرهای نمایشی باشد.

وی بیان کرد: بر‌اساس تفاهم‌نامه قرار است آثاری از بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت در شهرهای رفسنجان، سرچشمه و کرمان اجرا شود.

مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، با اشاره به در پیش بودن نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: امیدوارم حمایت مجتمع مس سرچشمه از جشنواره تئاتر مقاومت، در کمک به ترویج مکتب شهید سلیمانی نیز موثر باشد.

گفتنی است، هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ۲۵ آذرماه تا دوم دی‌ماه (با توجه به شرایط ویژه شیوع کرونا) به‌صورت آنلاین در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − چهارده =