منو

از پرستاران و کادر درمان درمانگاه حکیم مس سرچشمه تقدیر شد

بی‌شک پرستاری نه‌تنها یک تخصص، بلکه موهبتی ارزشمند از سوی پروردگار است که در روح مردان و زنان شایسته به ودیعه گذاشته شده است. پرستاران این روزها در صف مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا براساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و می‌کوشند تا درد و رنجی از تن رنجور بیماران کم کنند و نعمت سلامتی را به آنان بازگردانند.

۰۱ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، در خجسته ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س)، پیام‌آور قیام کربلا و حماسه حسینی(ع)، اسوه صبر و بردباری و روز پرستار، صبح امروز یکشنبه 30 آذرماه با حضور معاون پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه، مدیر بهداشت و درمان مجتمع مس سرچشمه و مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، از زحمات پرستاران و کادر درمان درمانگاه حکیم مس سرچشمه قدردانی شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.