منو

وزیر اطلاعات: انتقام سخت جای خودش محفوظ است/جای حاج‌قاسم و فخری‌زاده خالی نمی‌شود

وزیر اطلاعات گفت: جمهوری اسلامی از خون حاج‌قاسم نمی‌تواند بگذرد، سیلی کوچکی در عین‌الاسد به دشمن، زده شد، اما آن سیلی اصلی و انتقام سختی که باید گرفته شود جای خودش محفوظ است و اینکه کی و چگونه این بستگی به اراده جمهوری اسلامی دارد و به موقع این انتقام سخت را از دشمن خواهد گرفت.

۱۶ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی امروز در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما دست به هر اقدامی هم بزنیم خون شهید حاج‌قاسم پایمال‌شدنی نیست اما جبران‌شدنی هم نیست و از دست دادن سرمایه‌ای مانند حاج‌قاسم قابل جبران نیست و دشمنان ما می‌دانند که چه جنایت بزرگی را انجام دادند.

وزیر اطلاعات افزود: ما در برابر خون این شهید بزرگوار و همرزمانش رسالت داریم، این رسالت چندوجهی است یک وجه پرداختن حقوقی به مسئله است و تمام مستندات این تروریسم دولتی و این نقض حاکمیت ملی کشور دیگر در این ترور دولتی احصا شده بیش از هزار صفحه در این زمینه آماده شده و آماده ارائه در مجامع حقوقی و بین‌الملی است که امیدواریم در مجامع بین‌المللی به گوش جهانیان برسد.

وی اظهار کرد: علاوه بر جنبه حقوقی همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند جمهوری اسلامی از خون حاج قاسم نمی‌تواند، بگذرد و قابل گذشت نیست بخصوص که دشمن با وقاحت تمام، این حرکت تروریستی را به‌صورت وقیحانه خودش به عهده گرفته و روی آن مانور داده این در دنیا خیلی جالب است که ترور بکنند و حاکمیت یک کشور را نقض کنند و حقوق بشر ادعایی خود را زیر پا بگذارند و بعد هم ژست بگیرند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: جمهوری اسلامی از خون حاج‌قاسم نمی‌تواند بگذرد، سیلی کوچکی در عین‌الاسد به دشمن زده شد، اما آن سیلی اصلی و انتقام سختی که باید گرفته شود جای خودش محفوظ است و اینکه کی و چگونه این بستگی به اراده جمهوری اسلامی دارد و به موقع این انتقام سخت را از دشمن خواهد گرفت.

علوی تصریح کرد: در خصوص ترور شهید فخری‌زاده نیز مطالعات و شناسایی‌های زیادی انجام شده کار در حال انجام است امیدواریم با دعای مردم و هوشیاری و همت سربازان گمنام در سایر دستگاه‌های اطلاعاتی مرتبط با موضوع بتوانیم قاتلین را به دستگاه عدالت بسپاریم و مجازات شوند.

وی عنوان کرد: منتها قاتلین که به عنوان مباشرین در قتل می‌شناسیم جزئی از مسئله هستند جز اصلی قضیه رژیم تبهکار صهیونیستی است که حیات خود را در حرکت‌های تروریستی و رذیلانه و بزدلانه جستجو می‌کند این رژیم می‌داند که اگر جمهوری اسلامی با توانمندی فرزندانی مانند شهید فخری‌زاده حرکت کند قطعا بایستی نابودی نه چندان دور خود را پیش‌بینی کند.

علوی خاطرنشان کرد: اما با ترورکردن شهید فخری‌زاده هم مرتکب جنایت می‌شود و هم اشتباه فکر می‌کند چرا که خیال می‌کند سرمایه ایران یک فخری‌زاده است در حالی که شهیدی همچون سردار حاج‌قاسم و فخری‌زاده، سلیمانی‌ها و فخری‌زاده‌های زیادی تربیت کردند نه جای حاج‌قاسم با رفتنش خالی می‌شود نه جای فخری‌زاده و کسانی که در مکتب حاج‌قاسم و در کلاس شهید فخری‌زاده تربیت شدند جای آنها را پر می‌کنند و راهشان را ادامه می‌دهند و این آرزو را بر دل آنها خواهند گذاشت که خلا وجودی این شهیدان راه آنها ابتر و ناکام بماند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.