منو

خاموشی مزرعه رمز ارز منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان داوطلبانه بوده است

این اقدام کاملا داوطلبانه و همراهی مدیریت این مزرعه و از مدار خارج کردن فعالیت مجموعه به منظور جبران کمبود برق در شرایط فعلی وکمک به مصارف خانگی و ضروری قابل تقدیر می باشد

۲۵ دی ۱۳۹۹


به گزارش ایستار ،فرماندار ویژه رفسنجان در خصوص فعالیت مزرعه استخراج رمزارز در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و حاشیه سازی ها در خصوص قطعی برق به دلیل فعالیت این مزرعه اظهار داشت:
  فعالیت استخراج بیت کوین در منطقه  کاملا قانونی بر اساس مجوزهای لازم  از وزارت صمت بوده و سقف میزان مصرف برق در آن مشخص و بر اساس ضابطه است.
وی افزود برق مصرفی این مزرعه بر اساس میانگین قیمت برق صادراتی است .
شایان ذکر است اقدام کاملا داوطلبانه و همراهی مدیریت این مزرعه و از مدار خارج کردن فعالیت مجموعه به منظور جبران کمبود برق در شرایط فعلی وکمک به مصارف خانگی و ضروری قابل تقدیر می باشد .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.