منو

در سکوت شورای شهر تخلفات شهرداری تمامی ندارد/میراث شهردار سابق

بر اساس اسناد واصل شده به تحریریه ایستار یکی از مدیران شهرداری رفسنجان با ارتکاب چندین فقره تفکیک غیر قانونی میلیاردها تومان را به جیب زده است.

۲۸ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،بر اساس اسناد واصل شده به تحریریه ایستار یکی از مدیران شهرداری رفسنجان با ارتکاب چندین فقره تفکیک غیر قانونی میلیاردها تومان را به جیب زده است.
شخص مذکور در دوره شهرداری اکبر پورمحمدی بواسطه تخلفاتش ، از شهرداری رفسنجان اخراج شده بود اما با اعمال نظر رئیس شورای شهر کنونی مجددا به کار باز میگردد و در دوران شهرداری محمد رضا عظیمی زاده طی مدت کوتاهی به پست های بالای مدیریتی نیز میرسد
اسناد دریافت شده حکایت از تخلفات بی سابقه ای دارد و این در حالی است که دستگاهای امنیتی و همچنین شورای شهر رفسنجان در جریان کلیه تخلفات و اسناد مربوط به آن قرار دارند که تا لحظه مخابره این خبر هیچ گونه عکس العمل یا اقدامی صورت نداده اند .
با توجه به اهمیت موضوع، در صورت ادامه سکوت نهادهای مسول پایگاه خبری ایستار به منظور تنویر افکار عمومی اسناد تخلفات صورت گرفته را منتشر خواهد کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.